تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
روانشناس كودك - ويژگي هاي تخصصي روانشناس كودك
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۵۳:۵۴

قيمت سوله دست دوم

با توجه  به نوسانات بازار فولاد و تغييرات قيمتي آن نمي توان تمركز زيادي روي سوله هاي نو داشت . چرا كه ميتوان از راه كارهايي استفاده كرد كه هزينه كمتري براي راه اندازي پرداخت شود .  درصورت تامين زيرساخت ها وبالا بردن توان بازسازي ومهندسي سازه مي توان از سوله دست  دوم و باز سازي سوله هايي كه قبلا كار مي كرده اند استفاده كرد به عنوان سوله دست دوم ارزان تر نسبت به سازه هاي نو استفاده كرد. اين راه كار علاوه بر مزايا چالش هايي نيز در پيش رو دارند كه مي بايست با آن ها آشنا شد.

يكي از اصلي ترين مواردي كه در تعيين قيمت سوله دست دوم اثرگذار مي باشد را وزن آن ها مي دانند . كه اين عامل درباره انواع سوله دست دوم نياز روز صدق مي كند. 

خريد سوله دست دو از مركز فروش سوله دست دوم اين مزيت را دارد كه مشتري مي تواند انواعي از سوله ها را با نگاهي به ليست قيمت سوله دست دوم ، ديده و در انتخاب خود آزادانه تر تصميم بگيرد.

وزن سوله : 

عامل موثر در قيمت سوله ها وزن آن مي باشد. سوله هاي تير ورقي و سوله هاي يو بي ام معمولا داراي وزن بالاتري نسبت به سوله هاي خرپايي مي باشند چرا كه در سوله هاي تير ورقي و يو بي ام معمولا از تير ورق و فولاد بيشتري استفاده مي شود. اما در سوله هاي خرپايي فولاد كمتري استفاده مي شود بنابراين اين نوع سوله ها داراي وزن كم تري مي باشند به همين دليل قيمت كم تري دارند . سوله هاي خرپايي علاوه بر صرفه جويي در قيمت در ساير موارد ديگر نظير صرفه جويي در وقت نيز موثر مي باشند.

خريد سوله دست دو از مركز فروش سوله دست دوم اين مزيت را دارد كه مشتري مي تواند انواعي از سوله ها را ديده و در انتخاب خود آزادانه تر تصميم بگيرد.

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۳۲:۵۵

سوله سبك قوسي

سوله ها در نوع تير ورق – يو بي ام و خرپايي امكان توليد در كشور را پيدا كرده اند كه با استفاده از تكنولوژي هاي متنوع ، توانسته ايم وزن اين ساز ه ها را با حفظ كيفيت قبلي شان ، كاهش دهيم . به همين دليل ساخت سوله سبك خرپايي به دليل كاربردهاي بسيار متنوعي كه دارند ، بيش از ساير سوله ها طرفدار پيدا كرده اند.

از دلايلي كه از سوله هاي خرپايي استفاده ي بيشتري مي شود مي توان به قابليت افزايش دهانه در آن ها به عنوان سوله سبك اشاره كرد. در ساخت هاي گسترده و بزرگ از اين نوع سوله استفاده مي شود. 

در ساخت سوله سبك قوسي خرپايي به دليل به كار بردن مصالح سبك و مقاوم مقاومت توسط سازنده سوله سبك ،  اين نوع سوله ها بسيار بالا مي باشد. سوله سبك قوسي در برابر باد هاي شديد و زلزله ها مقاومت بالايي را دارا مي باشند. علاوه بر اين سوله هاي سبك در طراحي و ساخت زير نظر مهندسين حرفه اي مي باشند و داراي محاسباتي دقيق مي باشند به همين دليل از استاندارد بالايي برخوردار هستند.

امكان عرضه سوله ارزان كه همان سوله هاي نام برده در فوق هستند ، در سال هاي اخير به وجود آمده است تا افرادي كه به هر دليل مايل به استفاده از سوله هاي نو نيستند ، بتوانند با هزينه اي كمتر در قيمت هر متر مربع سوله سبك ، از سوله هاي كاركرده بهره برداري بكنند.

سوله سبك دست دوم براي قيمت گذاري از پارامتر هاي زيادي تبعيت ميكنند . توجه داشته باشيد كه قيمت نهايي سوله دست دوم براساس نرخ روزانه سازه هاي فولادي محاسبه مي شود

بازسازي سوله هاي دست دوم براساس نقشه فني موجود ، ميزان كاركرد قبلي و ميزان آسيب هنگام تخريب سازه محاسبه مي شود.

 براين اساس لازم است كليه مراحل مقاوم سازي سوله در هنگام جمع آوري سوله به درستي انجام شود و بايد پس از اتمام مراحل تعمير و ساخت سوله كه زير نظر مهندسين انجام ميگيرد مرحله ي رنگ اميزي سازه با دقتي زياد انجام گيرد .

 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۵۳:۲۳

سوله ساز 

با توجه به گسترش كاربرد استفاده از سوله ها ، فاكتورهاي مهمي از طراحي تا اجرا در محل بايد مد نظر سازندگان سوله و افرادي كه نام شركت خود را در ليست شركت هاي سوله سازي ثبت كرده اند ، قرار بگيرد.

در سوله سازي پارامترهايي حائز اهميت اند ودانستن اين اطلاعات مي توانند كمك زيادي در اين زمينه به سوله ساز داشته باشند :

 

 • ميزان هزينه هاي ساخت سازه (قيمت سوله سازي
 • ميزان هزينه هاي حمل و نصب سازه
 • سرعت ساخت و نصب سازه
 • ميزان استحكام سازه در برابر پوسيدگي و حوادث احتمالي
 • ميزان وزن سازه ي ساخته شده
 • عايق بندي سازه

 

سوله سازي در مشهد براي رفع نيازها و كاربري هايي چون :

۱٫    توليدي ها و كارگاه ها :

از سوله ها در خطوط توليدي كارخانه ها و كارگاه ها استفاده مي شود كه به سبب فضاي وسيعي كه دارد مي توان در آن تجهيزات و ماشين آلات مورد نياز را نصب نمود .

۲٫    سوله هاي ورزشي :

ساخت سوله هاي ورزشي ,  بدنسازي ها و استخرها توسط سوله ها قابل استفاده است يكي از مهم ترين موارد استفاده سوله ها همين سالن ها و سازه هاي ورزشي است .

 

شركت سوله سازي  ما قادر به توليد سازه هايي با خصوصيات زير :

 

 • سازه هايي با وزن پايين و سبك
 • سوله هايي با استحكام و كيفيت بي نظير
 • سازه هايي با سرعت بالاي ساخت و نصب
 • سوله هايي با فونداسيون كم حجم
 • امكان نصب انواع جرثقيل ها در سازه
 • قيمت به صرفه و اقتصادي سازه ها
 • طول عمر و دوام بالاي سازه ها

 

علاوه بر اين ها ساخت سوله ها مي تواند در كاربري هاي بسيار متنوعي مورد استفاده قرار بگيرد كه اين تنها بخش بسيار كوچكي از اين استفاده ها مي باشد.

سوله سازي در اردبيل نيز هم پاي سوله سازي نقاط ديگر كشور ، پيشرفت هايي را داشته اند كه توجه به آن ها در خور اهميت و قابل توجه مي باشد. 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۳۶:۰۷

ساخت سوله صنعتي 

سوله ها به دليل مزاياي قابل توجهي كه دارند در موارد متعددي مورد استفاده قرار مي گيرند يكي از مهم ترين كاربرد سوله ها ساخت سوله صنعتي است , از اين سازه هاي قدرتمند و منسجم مي توان در ساخت سوله كارخانه ها , انبار ها , سردخانه ها و .. بهره برد .

از ديگر كاربردهاي سوله مي توان به موارد زير اشاره كرد :

ساخت سوله مرغداري

ساخت سالن هاي پرورش قارچ 

سالن هاي ورزشي

سالن هاي نمايشگاهي

ساخت سوله گاوداري

و بسياري موارد ديگر

قيمت ساخت سوله صنعتي

هزينه ي ساخت سوله در هر كاربري به عوامل متعددي بستگي دارد از جمله ي آن ها كه مهم ترين هم محسوب مي شود متراژ سوله مي باشد ميزان ابعاد سوله كه از سوي كارفرما تعيين مي گردد در قيمت نهايي سوله بسيار اثر گذار است به عبارتي ديگر مي توان گفت با افزايش متراژ سوله ها هزينه هاي ساخت سوله كاهش مي يابد .

ساخت سوله ارزان نيازمند به كارگيري تكنيك ها و متدهايي از جمله تكنيك سبك سازي سوله است , هراندازه كه وزن سازه كمتر باشد قيمت ساخت سوله نيز كاهش مي يابد .

اجزاي ساخت سوله

سوله از اجزاي زير تشكيل شده است :

1- ستون 

2- رفتر(فريم ) 

3- پرلين 

4- استرات 

5- بادبند 

6- سگراد (ميل مهار )

7- نبشي سينه بند 

8- سايه بان 

9- ستون وال پست 

10- پيچ و مهره .

11- بار برف .

12- بار باد .

13- نيروي زلزله .

14- مقاومت خاك منطقه ي مورد نظر جهت نصب سوله .

15- پوشش مورد نظر سقف .

 

سوله به اشكال مختلفي طراحي و ساخته مي شود .

 

در طراحي و ساخت سوله فاكتورهاي مهمي دخيل هستتد كه در ذيل به آ نها اشاره مي كنيم  :

ارتفاع كنار

دهانه سوله 

طول سوله 

 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۲۱:۳۸

خريد سوله در كرمان

سوله چيست؟

معمولا جهت ساخت سوله صنعتي از مقاطع با مقطع متغير استفاده مي شود كه ابعاد و وزن اين مقاطع با توجه به كاربري هر واحد صنعتي تغيير مي نمايد كه مهمترين عوامل تعيين كننده در وزن سالنهاي صنعتي عبارتند از : 

منطقه مورد نظر حهت ساخت سوله از جهت ميزان سرعت وزش باد

ميزان حداكثر بارش برف

دهانه سالن

ارتفاع ستونها 

در صورت نياز جرثقيل سقفي 

پركاربرد ترين ساختمان فولادي پيش ساخته در سراسر جهان سوله است و در بيش از ۹۰ درصد صنايع ، انبارها ، ورزشگاه ها ، سالن هاي توليد دام و طيور و ساخت سوله ورزشي و … بكار مي رود 

مجموعه ما در كرمان با دارا بودن تيم هاي متخصص و با تجربه در زمينه ي ساخت سازه هاي فلزي قادر به ساخت سوله ها با بالاترين كيفيت و استانداردهاي روز سوله سازي است كه توانسته موفقيت هاي زيادي در اين زمينه كسب كند .

از جمله خدمات مجموعه ما مي توان به راهنمايي تلفني خريداران در جهت انتخاب صحيح و متناسب با نيازشان اشاره كرد كه به خريدارن اين امكان را مي دهد تا با شناخت صحيح انواع سوله ها و آگاهي كامل , سازه هاي مناسب خود را انتخاب و خريداري بنمايند . از ديگر خدمات اين مجموعه ضمانت سازه ها و خدمات پس از فروش است كه در صورت وجود هرنوع ايراد هر چند جزئي با تماس با شركت , ما همه ي تلاش خود را در جهت رفع مشكل به كار مي گيريم تا رضايت كامل مشتريان را به دست آوريم .

انواع سوله 

سوله ها را مي توان به دو صورت تهيه نمود : خريد سوله دست دوم و خريد سوله نو

سوله هاي دست دوم عمدتا در مواردي كه كيفيت سازه خيلي مهم نيست به كار برده مي شود و سوله هاي نو وقتي كه لازم است سازه استحكام كافي را داشته باشد .

 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۰۳:۲۵

فروش سوله در مشهد

با تغييراتي كه در روند ساخت سازه هاي فلزي پيش آمد صنعت سوله سازي در مشهد نيز همانند شهرهاي ديگر دچار پيشرفت هايي شد , فروش سوله در مشهد امروزه با تحولاتي همراه شده كه اين تحولات سبب استحكام و قابليت هاي بيش تر سازه هاي فلزي گرديده است . ازجمله مواردي كاربرد سوله ها در مشهد مي توان به موارد صنعتي اشاره نمود بدين منظور شهرك هاي صنعتي در حومه شهر احداث شده و فروشندگان سازه هاي فلزي نيز اقدام به فروش سوله در شهرك صنعتي نموده اند بدين ترتيب بخش مهمي از صنعت در گرو ساخت اين سازه هاست تا واحدها بتوانند با خيال راحت در آن به فعاليت هاي صنعتي و اقتصادي بپردازند .

شركت هايي كه اقدام به فروش سوله نو مي كنند بايد دانش كافي در اين زمينه را داشته باشند و بتوانند سازه هايي بر اساس استاندارهاي روز سوله سازي بسازند و به مشتريان تحويل دهند . سوله ساز با استفاده از تجهيزات سوله سازي جديد و به روز مي تواند سازه هايي با بالاترين كيفيت توليد نمايد .

طراحي سوله 

براي طراحي سوله  يك سري اطلاعات لازم است كه خلاصه اي از آنها در ذيل آورده شده اند :

بارگذاري بار مرده ، بار برف ، بار نامتقارن

بارگذاريهاي جانبي خود سوله كه مشمول بار حوادث طبيعي نظير باد و زلزله مي باشد

بار گذاري جرثقيلي جهت سوله ، اينكه آيا جرثقيل در طراحي سوله ها مد نظر قرار بگيرند يا نه ؟

ضريب منطقه اي ، رفتارها و اهميت سوله

ارتفاع جانبي و ارتفاع ديوار سوله

دهانه سوله و طول

تعداد قابهاي طولي سوله

درز انقطاع

مهم ترين مرحله ساخت سوله طراحي آن است , پس از طراحي نيز نوبت به ساخت آن است . نوع سوله بايد از ابتداي كار مشخص باشد كه بر اساس كاربري سازه تعيين مي گردد به اين ترتيب مي تواند سازه ها را به سه صورت :

خرپايي , تيرورقي و يو بي ام ساخت .

 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۲۶:۲۳

ليست قيمت سوله دست دوم

خريد سوله دست دوم همانطور كه گفته شد مزاياي خاص خود را دارد در مواردي كه كيفيت سازه چندان مهم نباشد و سرمايه ي موجود به خريد سازه نو كفاف ندهد استفاده از اين نوع سوله ها مي تواند انتخاب خوبي باشد البته به شرطي كه سازه از شركتي خريداري شود كه تمام استاندارد هاي روز سوله سازي در آن رعايت شده باشد و فروشنده هم سازه خود را تضمين كند تا در آينده هزينه ي اضافي متوجه خريدار نشود , سوله دست دوم ارزان را مي توان از مركز فروش سوله دست دوم در هر شهر تهيه نمود به طور مثال شركت سوله سازي اردبيل سازه هايي كاركرده به مشتريان خود ارائه مي دهد كه از مقاومت و طول عمر نسبتا بالايي برخوردار هستند و قيمت مناسبي هم دارند .

با خريد سوله دست دوم آماده مي توان در زمان و هزينه ها صرفه جويي كرد اين سازه ها قيمت پايين تري دارند و در مدت زمان كوتاهي نصب و آماده ي بهره برداري مي گردند .

سوله هايي وجود دارند كه علاوه بر مزاياي سوله هاي نو مزيت هاي سوله هاي دست دو را نيز شامل مي شوند اين سازه ها با نام سوله دست دوم در حد نو شناخته مي شوند كه در موارد كثيري هم كاربردي هستند .

وزن سوله دست دوم

 در بعضي موارد خريداران سوله دست دوم به دنبال سازه هاي كيلويي بوده و معيار مقايسه باصرفه بودن را هركيلو ساخت سوله با سوله دست دوم قرار مي دهند كه در بسياري موارد به دليل اينكه سوله دست دوم موجود وزن سنگيني داشته از سوله نو هم گران تر تمام مي شود. زيرا سوله نو را با در نظر گرفتن تمامي موارد استاندارد سازي و آئين نامه هاي نظام مهندسي و علم محاسبات و نرم افزار هاي طراحي و از همه مهم تر سبك سازي مي توان با كمترين قيمت سوله ساخت در صورتي كه سوله دست دوم را نمي توان گفت كه تمامي موارد بالا را دارا مي باشد.

 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۵۳:۱۴

ساخت سوله ارزان

سوله به سازه هايي فلزي گفته مي شود كه در موارد متعددي قابل استفاده هستند , سوله ها به طور كلي متشكل از چند قاب بزرگ فلزي چند تكه هستند كه اعضاي اصلي باربر آن شامل تعدادي خرپا يا رفتر ساخته شده از ورق، كه قاب هاي خمشي موازي را تشكيل مي دهند. ستونهاي سوله كه زير خرپا يا رفتر قرار مي گيرند. لاپه ها كه بصورت موازي و در امتداد طولي سازه روي خرپا يا رفتر قرار مي گيرند تا پوشش سقف روي آنها نصب شود. در مواردي كه سوله داراي جرثقيل باشد علاوه بر موارد فوق شاه تير و پل جرثقيل نيز به قطعات اسكلت سوله افزوده مي شود.

 ساخت سوله سبك ارزان

با مديريت هريك از موارد بالا مي توان تا حد زيادي قيمت هاي اضافي ساخت و ساز را كاهش داد .نوعي از سوله ها وجود دارند كه به دليل وزن سبكشان و هم چنين روش ساختشان قيمت به صرفه و ارزاني دارند نام اين سوله ها ,سوله سبك خرپايي است .

ساخت اين سوله ها با سرعت قابل توجهي انجام مي گيرد و مقاومت و استحكام آن ها را تضمين مي كند بديهي است با ساخت اين نوع سوله ها مي توان به ميزان قابل توجهي در هزينه هاي جاري صرفه جويي نمود.  

قيمت ساخت سوله 

هزينه ساخت سوله ها با هم متفاوت است هنگامي كه از اين نوع سوله ها قرار باشد در مواردي چون ساخت سوله گاوداري استفاده شود قيمت و هزينه اي متفاوت با زماني دارند كه قرار باشد به جهت احداث و يا ساخت سوله صنعتي به كاربرده شود .

ساخت سوله ارزان و با كيفيت نيازمند به كارگيري تجهيزات سوله سازي مدرن و متريال و مصالح مرغوب و درجه يك است و تنها مجموعه هايي قادر به ساخت چنين سازه هايي هستند كه علم روز سوله سازي را در ساخت سازه هاي خود به كار گيرند .

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۲۴:۱۲

سوله سبك خرپايي

امروزه استفاده از انواع سوله هاي خرپايي به نسبت سوله هاي يو بي ام و تير ورقي به دليل داشتن مزاياي زياد و نيز رفع نقص اين سوله ها، بيشتر مورد استقبال صاحبان مشاغل و و صنعتگران قرار گرفته است..

اعضاي اين نوع سازه ها به شكل خرپا بوده و با استفاده از قوطي پروفيل ساخته مي شوند. ساختار خرپايي اعضاء و هندسه بهينه سازه موجب شده اند كه وزن فولاد مصرفي در اين نوع سازه ها نسبت به سوله هاي ساخته شده با تير ورق كمتر باشد؛ همچنين، به علت سبكي وزن سازه از يك سو و قابليت تحمل نشست هاي نسبي از سوي ديگر، فونداسيون مورد نياز جهت تأمين پايداري اين نوع سازه ها بسيار اقتصادي مي باشد.

در اين ميان نوعي از سوله هاي خرپايي با نام سوله سبك خرپايي در حال توليد مي باشد كه با كيفيت و قابليت هايي به مراتب بيشتر از سوله خرپايي هاي معمولي در حال عرضه مي باشد.

اين نوع از سوله ها به عنوان سوله سبك و ارزان بسيار مورد استقبال صنعتگران در حرفه هاي مختلف قرار گرفته است و يكي از عمده ترين دلايل آن را مي توان در كم بودن قيمت هر متر مربع سوله سبك جست و جو كرد.

سازنده سوله سبك ميزان فولاد مصرفي در اين سازه را به مقدار زياي كاهش داده است وبه همين دليل علاوه بر كاهش وزن اين سازه از لحاظ اقتصادي نيز هزينه هاي ساخت پايين آمده و سوله ارزان شناخته شده است.

فوندانسيوني كه براي ساخت سوله سبك استفاده مي شود قابليت تحمل نشست هاي نسبي را دارد و با هندسه خاصي در ساخت آن ها به كار رفته است.

از اين نوع سوله ها مي توان تقريبا در تمام كاربري ها اعم از صنعتي و غير صنعتي نيز بهره برداري كرد و به همين دليل است كه لقب سوله هاي همه پسند را در ميان صاحبان مشاغل به خود اختصاص داده است. و امكان يافتن سوله سبك دست دوم نيز براي افراد وجود دارد.

 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۱۵:۵۵

اجاره سوله در جاده مخصوص 

از آنجا كه در حال حاضر ساخت سوله ها در انواع كاربري ها در ميان افراد زيادي متداول شده است ، شايد شما كاربر عزيز با اين سوال كه كاربرد سوله ها چيست ؟ مواجه شده باشيد. در ادامه مطلب به سوال شما پاسخ داده مي شود.

كاربرد سوله ها چيست ؟

از سوله ها در مصارف مختلفي استفاده مي كنند به برخي از آن ها اشاره مي كنيم :

 

 • ابرسازه ها و برج ها
 • كارخانه هاي صنعتي
 • اردوگاه هاي نظامي (انبار مهمات و ..)
 • استاديوم هاي بزرگ
 • سالن هاي ورزشي همچون استخرها
 • تعميرگاه ها و آشيانه هاي هواپيماها
 • اسكان هاي اضطراري
 • اماكني همچون شهربازي ها (وسايل بازي و..)

علاوه بر اين كه امكان خريد سوله در شهرك صنعتيخريد سوله در اصفهانخريد سوله در كرمان و بسياري ديگر از نقاط كشور فراهم شده است ، اما برخي از بهره برداران نيز هستند كه يا مدت زمان كوتاهي براي استفاده از سوله در نظر دارند و يا امكان صرف هزينه براي ساخت سوله هاي نو را ندارند .بنابراين به سمت خريد اجاره سوله دست دوم و يا حتي اجاره سوله در جاده مخصوص يا جاهاي ديگرمي روند.

 

در اجاره سوله متقاضي سازه اي را متناسب با نوع نياز خود اجاره مي كند و در مدتي كه تعيين شده از آن استفاده مي كند , سوله دست دوم ارزان در اين موارد به كارگرفته مي شوند كه مي توان آن ها را در كوتاهترين زمان ممكن آماده ي احداث و بهره برداري نمود .

از جمله مواردي كه در اجاره سوله ها بايد به آن توجه نمود روش ساخت آن است , اينكه سوله به چه روشي ( خرپايي , تيرورقي , يو بي ام ) ساخته شده اند . سوله هاي تيرورقي به دليل فولادي كه در آن ها مصرف شده وزن سنگين تري دارند به همين دليل هم در زمان بيش تري آماده ي بهره برداري مي شوند و قيمت بالاتري هم خواهند داشت .

 

 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ]