نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قيمت باكس هتلی
قیمت تشک رویا
روانشناس كودك - ويژگي هاي تخصصي روانشناس كودك
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۰۱:۰۶

سوله دست دوم نياز روز

وجود افراد خبره و متخصص در هر شغل و حرفه اي باعث به وجود آمدن كيفيت و پيشرفت آن مي گردد در ساخت سوله نيز همين است , سازه بايد توسط افراد آموزش ديده و خبره توليد گردد . در استفاده از نيروي انساني در ساخت سوله به ترتيب از تيم طراحي برشكاري –مونتاژكار – قطعه زن- جوشكارها – پرسنل كارگاه سند بلاست و تميزكاري –نيروي رنگ آميزي – گروه بارگيري و حمل و اكيپ نصاب سوله هر كدام به صورت مستقل و مجزا بايد عمل كند . سوله ها در سه نوع , سوله سبك خرپايي , سوله يو بي ام و سوله تيرورقي به فروش مي رسند . خريداران مي تواند سازه ها را به دو صورت نو و دست دو تهيه كنند , مجموعه ها و افرادي كه اقدام به فروش سوله دست دو مي كنند همواره بايد اين مساله را در نظر بگيرند كه سازه ي ارائه شده به مشتري بايد با كيفيت و مرغوب باشد و خريداران قصد خريد سازه هايي بدون كيفيت حتي با قيمت بسيار پايين را ندارند . خريد سوله دست دو امروزه فراگير شده و عمده خريداران تمايل بيش تري به تهيه ي اين سازه هاي سريع و ارزان دارند . سوله دست دوم آماده است و در مدت زمان كوتاهي مي توان واحد مورد نظر خود را توسط آن احداث نمود كه اين هم باعث صرفه جويي در زمان و هم سبب صرفه جويي در هزينه ها خواهد شد .

قيمت سوله دست دوم نياز روز

قيمت سوله دست دوم با سوله نو متفاوت است , سوله دست دوم ارزان تر از سوله نو است . قبل از اقدام به خريد سوله دست دوم ابتدا بايد از اين موضوع مطلع باشيم كه قيمت سوله دست دوم به چه صورتي بوده و چگونه قيمت گذاري مي شود اين را مي توان از ليست قيمت سوله دست دوم دريافت . قيمت سوله دست دوم معمولا داراي معيار هاي خاصي بوده و بر اساس نرخ روزانه سازه هاي فلزي محاسبه مي شود. در هنگام محاسبه ي قيمت سوله دست دوم مي بايست تمام كار كرد هاي قبلي و يا اسيب ها و تخريباتي كه به ان وارد شده است مورد بررسي قرار بگيرد.    

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله

 

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۵۹:۱۹

ساخت سوله مرغداري

ساخت سوله با سازه هاي ديگر متفاوت مي باشد. چرا كه از آن ها در كار هاي گسترده و صنعتي استفاده مي شود. به اين منظور كه در سازه ي سوله دهانه ها از ديگر سازه ها بسيار گسترده تر مي باشد و همچنين اين سازه ها داراي شيب بوده و قاب هاي متفاوتي را دارا مي باشد. براي ساختن سوله ها به دليل بزرگ بودن ابعاد تير ها و ستون ها نمي توان از پروفيل هاي موجود در بازار استفاده نمود و مي بايست اقدام به ساخت آن ها كرد. به اين پروفيل هايي كه در صنعت سوله ساخته و تهيه مي شود اصطلاحا تيرورق گفته مي شود. كاربري سوله ها بسيار متفاوت مي باشد مثلا مي توان از آن ها براي ساخت سوله صنعتي  - ساخت سوله دامداري – ساخت سوله ورزشي و يا حتي ساخت سوله مرغداري بهره گرفت.

سوله مرغداري

سازنده سوله بايد دانش كافي را در اين زمينه باشد چرا كه ساخت سوله هاي مرغداري با ساير سوله ها متفاوت است اين نوع سوله ها با ظرفيت هاي مختلفي توليد مي شوند , سقف آن  هاداراي ارتفاع كم و قوس زيادي است و حوضچه هايي نيز در سازه تعبيه شده كه از جمله ي تفاوت اين نوع سوله ها با ساير سوله محسوب مي شود از اين رو در هريك ساخت سوله قيمت مختص خود را دارد كه مي توان با يكسري استاندارد ها و دستورالعمل ها سوله هايي به صرفه از لحاظ اقتصادي ساخت . ساخت سوله قيمت مناسب تري نسبت به ساخت ساختماني با همين كاربري براي مرغداران دارد و در مجموع مي توان گفت كه از مرحله صفر تا صد ساخت اين سوله در محاسبه هزينه ساخت سوله مي توان برآوردي بسيار خوب براي كاهش هزينه ساخت سوله داشته باشيم. سوله هاي مرغداري را مي توان در انواع سوله هاي سبك خرپايي و يا سوله هاي يو بي ام سفارش داد كه البته ساخت سوله خرپايي از تمامي جهات بهتر است.  

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد

 

مدير فروش : نوين سوله

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۵۷:۵۶

سوله ارزان

قيمت ساخت سوله ها به دليل نوع متريال مصرفي در آن ها ( سبك و يا سنگين ) با يكديگر متفاوت است

انواع سوله

سوله ها به سه گروه كلي تقسيم مي شوند كه شامل سوله سبك خرپايي ، سوله هاي يو بي ام و سوله هاي تير ورقي مي باشد. هر كدام از اين نوع سوله ها داراي قيمت هاي خاص خود مي باشند  در اين بين سوله هاي خرپايي داراي تفاوت هايي مي باشند.

چه نوع سوله اي ارزان است؟

سوله ي ارزان در واقع به صورت دست دوم مي باشد. سوله هاي دست دوم ممكن است با رنگ مجدد باشند اما قيمت انها به ميزان فولاد مصرف شده و كيفيت آن بستگي دارد. سوله اي كه براي بار دوم مورد استفاده قرار مي گيرند بايد سوله ي اوليه با استفاده از مصالح مرغوب ساخته شده باشد. قيمت سوله دست دوم معمولا بر اساس ميزان تخريب سوله اوليه، كيفيت سوله و ميزان فولاد و به كار رفته و نرخ روزانه بستگي بستگي دارد. افرادي كه اقدام به خريد سوله ي دست دوم مي كنند بايد سوله ي مورد نظر را به متخصصين و مهندسين حرفه اي سپرده و محاسبات لازم روي آنها انجام گيرد.
سوله سبك و ارزان را مي توان از مجموعه هاي به نام سوله ساز تهيه كرد .

قيمت سوله

نوع ساخت سوله با وزن تمام شده آن متغير است. چراكه ساخت سوله به دلايل متعددي در وزن هاي متغيري ساخته ميشود بنابراين با در نطر گرفتن مواردي كه به آن اشاره خواهيم كرد ميتوان به دلايل اختلاف وزن ساخت سوله پي برد كه از آن جمله محل اجراي سوله ميباشد. محل اجراي سوله به علت محاسبات بار برف و زلزله و ميزان وزش باد در تمامي دنيا متغير است. مثلا مناطقي كه بارش برف دارد به دليل تحمل وزن بارش برف روي سقف سازه قاعدتا سوله سنگين تر ساخته شده و در مناطق گرمسير كه عمدتا بارش برفي وجود ندارد امكان ساخت سوله با وزن بسيار سبك تري امكان پذير است.

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد

 

مدير فروش : نوين سوله

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۳۴:۲۴

سوله سبك و ارزان

يكي از متدهايي كه اين روزها در ساخت مصالح ساختماني جديد از آن استفاده ميشود كاهش وزن تمام شده ساختمان يا همان سبك سازي سازه است.
اين فن اوري مزيت هاي زيادي از جمله صرفه جويي در زمان و هزينه ساخت است. و امكان ارائه سوله سبك و ارزان را به دنبال دارد.
اين تكنيك،سازه شما را از حوادث طبيعي مانند زلزله در امان نگه ميدارد و سازه را از خطرات احتمالي كه وزن زياد به ان ميرساند حفظ ميكند.
در اين زمينه به عنوان سازنده سوله سبك ، از روش حذف گزينه استفاده ميكنيم اين يعني در ابتدا عواملي را كه باعث سنگين شدن سازه ميشوند را حذف ميكنيم.
دو نوع معروف از انواع سوله سبك ، سوله سبك قوسي و سوله سبك خرپايي هستند. كه در نوع كاركرده ي آن ها نيز، تحت عنوان سوله سبك دست دوم در بازار سوله ها ، مورد معامله قرار مي گيرند.
ساخت سوله سبك خرپايي به دليل ايجاد امكان جابه جايي از محلي به محل ديگر در عين داشتن مراحل نصب و راه اندازي راحت، براي مهندسين و حتي افراد استفاده كننده از آن ها، شرايط مطلوبي را ايجاد كرده است.
افزون بر اين توضيحات لازم به ذكر مي باشد كه گفته شود عدم وجود فوندانسيون نيز يكي از راه هاي كاهش وزن و هزينه ي ساخت سوله سبك مي باشد كه همراه با پيشرفت صنعت و تكنولوژي در ذهن مهندسين سازه شكل گرفته است و روز به روز در حال افزايش تقاضا براي سفارش و ساخت در انواع كاربري ها مي باشد.
همان گونه كه در بالا اشاره كرديم در ساخت سوله سبك و ارزان ، قيمت هر متر مربع سوله سبك با كاهش زيادي رو به رو شده است و به همين دليل صرفه اقتصادي را براي بهره برداران از آن ها به دنبال دارد.

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۲۶:۲۸

سوله دست دوم اهواز

عوامل زيادي وجود دارند كه ساخت سوله نو را به عنوان يك اولويت مطرح مي كنند. كه از مهمترين اين عوامل امنيت و پايداري و كيفيت است . آنچه در اين جا مطرح است  بالابردن كيفيت و پايداري سازه ها براي استفاده مجدد تحت عنوان سوله دست دوم مطرح مي شود.. 

هزينه طراحي و ساخت سوله نو براي بسياري از مراكز تجاري و كارگاه هاي توليدي قابل تامين نيست و مي تواند مشكلات زيادي را به همراه داشته باشد.

از اين رو با توجه  به نوسانات بازار فولاد وتغييرات قيمتي آن نمي توان تمركز زيادي روي سوله هاي نو داشت . چرا كه ميتوان از راه كارهايي استفاده كرد كه هزينه كمتري براي راه اندازي پرداخت شود .  درصورت تامين زيرساخت ها وبالابردن توان بازسازي ومهندسي سازه مي توان ازسوله هاي دست دوم و بازسازي سوله هايي كه قبلا كار مي كرده اند استفاده كرد.

در خريد سوله دست دو بايد به عواملي مانند وزن سازه – سال ساخت – ابعاد و كيفيت سوله و ... توجه زيادي بشود اين موارد مي توانند در شهرهاي مختلف بنا به نوع آب و هوا و موقعيت محلي منطقه متفاوت باشند . مثلا در شهري مانند اهواز با توجه به موقعيت جوي و آب و هوايي كه دارد سازه ها بايد از مقاومت بيش تري در مقابل عواملي چون نور خورشيد و .. برخوردار باشند.

بنابراين سوله دست دوم اهواز بايد سازه اي مقاوم و به اصطلاح سوله دست دوم نياز روز و نيز سوله دست دوم در حد نو باشد تا بتوان كاربري مورد نظر را از آن ها انتظار داشت.

نگاهي به ليست قيمت سوله دست دوم اين آگاهي را به ما مي دهد كه چنان چه فردي براي بتواند سوله اي متناسب با كاربري مورد نظرش پيدا كند كه تمامي مشخصات فني در آن رعايت شده باشند ، مي تواند با هزينه كرد كمتري براي قيمت سوله دست دوم ، مكاني مناسب را براي انجام فعاليت خود پيدا كند.

 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۲۵:۰۷

ساخت سوله ورزشي 

طراحي سوله ها توسط متخصصان و مهندسان سوله سازي و با استفاده از محاسبات دقيق و مهندسي انجام مي شود. فاكتور هاي مهم زيادي ( بارگزاري ها ، جرثقيل ، ارتفاع سوله و … ) درفرايندساختبايدرعايتشودتاسازهدربرابرحوادثطبيعيمقاوموپايدارباشد. بيتوجهيبههريكازمواردممكن است باعث خسارات بزرگ و غير قابل جبراني در سازه شود. 

كار ساخت و طراحي سوله معمولا براي ساختمان هاي صنعتي انجام مي شود از اين رو رعايت اصول استحكامي در آن بسيار مهم است. اين سازه ها در كارخانه هاي سوله سازي ساخته و سپس به محل اجرا حمل و نصب مي شوند.

با توجه به اين كه ساخت سوله در حال افزايش مي باشد ، سالن هاي ورزشي مناسب ترين محل براي ساخت سوله ها هستند كه مي توانند علاوه بر اين كه در مدت زمان كمي قابليت بهره برداري پيدا مي كنند ، از نظر هزينه ساخت سوله نيز براي بهرهر برداران از آن ها به صرفه باشند.

در كل ساخت سوله قيمت تمامي مواد و ابزار مصرفي در توليد يك سازه را به حداقل كاهش داده است و به همين دليل روي آوردن به توليد اين سازه ها در شمار ساخت سوله ارزان قرار مي گيرد.

ساخت سوله صنعتي ساخت سوله ورزشيساخت سوله دامداري و ... از افزايش چشمگيرتري به نسبت ساير كاربري ها در ايام گذشته برخوردار بوده است. 

سوله هاي ورزشي كه به روش خرپايي ساخته مي شوند داراي ساختار مقاوم و مستحكمي هستند كه مي توان از آن ها در كاربري هاي متفاوت از جمله استخرها , سالن هاي بدنسازي و .. استفاده نمود .

از جمله ي خصوصيات اين نوع سوله ها مي توان به موارد زير اشاره نمود :

1. وزن سبك سازه

2. معماري زيباي سازه

3. قيمت پايين سوله

4. ساختار مقاوم سوله

5. دهانه ي بزرگ سوله

6. و ..

 به همين دليل هم تنها مجموعه هايي قادر به ساخت اصولي اين نوع سوله هايند كه دانش كافي و تجهيزات به روزي داشته باشند .

 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۵۳:۲۹

سوله فروشي حومه تهران

سوله ها با سه روش متفاوت ساخته مي شوند :
سوله خرپايي
سوله تيرورقي
سوله يو بي ام 
كه هر كدام ويژگي هاي مختص خود را دارند .
خريد و فروش سوله خرپايي با استقبال بيش تري مواجه شده است و دليل اين امر كيفيت بالاي اين سازه هاست , اين سازه ها كه با عنوان سوله سبك و ارزان شناخته مي شود در موارد متعددي چون دامداري ها , كارخانه ها و .. مورد استفاده قرار مي گيرند .
فروش سوله در شهرك صنعتي به جهت ساخت سردخانه هاي صنعتي , انبار محصولات و .. صورت مي پذيرد , اين نوع سازه ها بايد با مقاومت و انسجام بالايي ساخته شوند چراكه امنيت و استحكام در اين سازه ها حرف اول را مي زند به همين دليل هم تجهيزات سوله سازي در اين نوع سازه ها به روز و مدرن است .

سوله دست دوم حومه تهران 

بسياري از متقاضيان مي توانند با خريد سوله دست دوم كارخانه و يا توليدي هاي خود را بنا كنند كه اين نه تنها هزينه ها را كاهش مي دهد بلكه سبب مي شود تا سازه در كوتاهترين زمان آماده و به مشتري تحويل داده شود .
سوله هاي دست دومي كه در حومه تهران نصب مي گردند به منظور مصارف گوناگوني مورد استفاده قرار گرفته مي شوند عمده دليلي كه باعث شده خريداران به خريد اين سوله ها تمايل داشته باشند قيمت مناسب و به صرفه ي اين نوع سوله هاست در مواردي كه كيفيت سازه مورد توجه نباشد بهترين انتخاب سوله هاي دست دوم است .

خصوصيات سوله

سوله سازي به دليل كاربرد عمدتاً صنعتي از نظر طراحي با ساير سازه‌ها متفاوت است خصوصاً آن كه قاب‌ها در اين نوع سازه‌ها كاملاً متفاوت بوده و داراي شيب مي‌باشند و دهانه‌ها نيز نسبت به ساير سازه‌ها بزرگ‌تر است. به دليل بزرگ بودن ابعاد تيرها و ستون‌ها، جهت اجراي اين سازه نمي‌توان از پروفيل¬‌هاي موجود در بازار استفاده نمود و بايد اقدام به ساخت آن‌ها كرد كه اصطلاحاً به آن تير ورق مي گويند.

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۴۳:۰۳

 

شركت سوله سازي

مرحله اول در ساخت سوله طراحي آن است كه قسمت مهمي را به خود اختصاص مي دهد 
 براي طراحي يك سوله اطلاعات زير مطلوب است:
تعداد قاب هاي طولي سوله
درز انقطاع
محاسبه ضريب طول موثر
درصد شيب سقف سوله
پس از طراحي نوبت به ساخت سوله است , سازه ها در داخل كارخانه و توسط ماشين ها و ابزارآلات مخصوص اين صنعت ساخته مي شوند , تيم اجرايي شركت ما با بهره گيري از به روزترين تجهيزات اقدام به ساخت سوله قيمت و سوله هاي قدرتمندي مي كند كه قابل استفاده در هر مكان و موقعيتي هستند .
زميني كه قرار است سازه در آن نصب و احداث گردد بايد آماده شود , آماده سازي شامل : خاك برداري , مسطح سازي و .. است . سوله ي ساخته شده پس از برشكاري و رنگ آميزي آماده ي بارگيري به محل مورد نظر مي شود , پس از انتقال سازه عمليات نصب و فونداسيون سازي آغاز مي شود تكنسين هاي مربوطه دراين مرحله قطعات سازه را به هم بسط داده و فونداسيون سازي را انجام مي دهند .
با بررسي ليست شركت هاي سوله سازي , سوله ساز هايي بنام را مي يابيم كه در اين عرصه فعاليت مستمر دارند , همواره شركت سوله سازي موفق عمل نموده كه از متريال و امكانات موجود بهترين استفاده را نموده است . تجهيزات سوله سازي كه به كاربرده اند از بهترين ها و به روز ترين ها بوده است .

قيمت سوله 

هزينه ساخت سوله به فاكتورهايي چون مصالح مصرفي , كاربري سوله , وزن سوله و .. بستگي دارد .
مصالح و متريال مصرفي هرچه با كيفيت تر و مرغوب تر باشد هزينه ها به نسبت افزايش مي يابد .
هزينه ساخت سوله صنعتي با هزينه ساخت سوله مرغداري و يا دامداري متفاوت است .
ساخت سوله سبك و ارزان نيازمند به كارگيري متدهاي سبك سازي سازه است .

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۴۱:۳۶

اجاره سوله

به سازه هاي فلزي شيب دار كه براساس محاسبات فني خاص توليد مي شود، سوله گويند. سازه هاي شيب دار يا سوله در لاتين با عنوان Gable Bents  يا Ridge Bents ناميده و معرفي مي شوند. از اين قاب ها در پوشش دهانه هاي بزرگ و در ساختمان هاي صنعتي و كشاورزي مانند كارخانه ها، انبارها، مرغ داري ها، آشيانه هاي هواپيما، سالن هاي ورزشي، تعميرگاه ها، پاركينگ ها، دامداري ها، فروشگاه ها و موارد متعدد ديگر استفاده مي شود. 
لازم به توضيح است گروه كثيري از شركت هاي بزرگ و كوچك دولتي و خصوصي با كمك اين سازه ها توانسته اند به پيشبرد اهداف صنعتي و اقتصادي خود كمك كرده، و طبق محاسبات پيش بيني شده، به راحتي قادر به توسعه و گسترش ابنيه خود باشند. 
در سال هاي قبل سيستم هاي خرپاسازي در ايران بسيار متداول بوده اما هم اكنون سوله سازي به علت مزاياي زيادي جايگزين آن گشته است.
اجاره سوله نيز مزاياي خاص خود را دارد در مواردي كه كارفرما نمي خواهد هزينه ساخت سوله را به دوش بكشد يا واحد توليدي موقتي است مي توان سازه اي را به مدت محدود اجاره كرد . 
 هريك از واحدهاي تجاري , صنعتي مي توانند سوله دست دوم ارزان اجاره كنند و در آن به فعاليت هاي اقتصادي بپردازند البته در سوله هاي دست دوم بايد به اين نكته توجه كرد كه سال ساخت سازه خيلي قديمي نباشد زيرا با افزايش طول عمر سوله ممكن است سازه دچار پوسيدگي شود كه اين هزينه هاي زيادي را به مشتري تحميل خواهد كرد .
در اجاره و خريد سوله دست دوم فروشندگان بايد سلامت سازه ي خود را ضمانت كنند زيرا نگهداري سوله هاي دست دوم خود داراي هزينه هايي است كه در صورت فرسودگي سازه هزينه هاي تعمير هم به آن اضافه خواهد شد .
اما زماني كه لازم است تا سازه دقيق و هدفدار باشد توصيه مي گردد  سوله نو از شركت سوله سازي تهيه شود , سازنده سوله در اين موارد تمام توان خود را به كار مي گيرد تا سازه اي مقاوم و ايمن را توليد نموده و با قيمت مناسبي در اختيار متقاضي قرار دهد .

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۲۶:۲۳

سوله دست دوم در حد نو

مهم ترين مساله درسوله هاي صنعتي ثبات و استحكام سازه است به همين دليل هم روش ساخت سوله صنعتي به دليل نوع كاربري كه دارند متفاوت از سايرين است در اين سوله ها از روش هايي قدرتمند و امروزي استفاده مي شود همانند روش هاي خرپايي. سوله خرپا بهترين انتخاب براي ساخت پروژه هاي عظيمي چون كارخانجات صنعتي است.

سوله دست دوم در حد نو كه به روش خرپايي ساخته شده اند قابل اعتمادتر از ساير سوله ها هستند البته به شرطي كه سازه اساسا استاندارد ساخته شده باشد .

كاربردهاي سوله نو و سوله دست دوم

سوله دست دوم ارزان براي گلخانه

سوله هاي گلخانه اي به دليل اينكه سازه در معرض رطوبت موجود در گلخانه قراردارد بايد از آلياژ و رنگ درجه يك استفاده شود.خدمات اين شركت محدوديت جغرافيايي ندارد وتمامي خدمات در سراسر كشور يكسان و به يك قيمت ميباشد.

سوله دست دوم آماده و سوله نو براي سردخانه

سردخانۀ عمومي: در اين‌گونه سردخانه، مردم، توليدكنندگان و متصديان بخش خصوصي، مواد غذايي توليدي خود يا موادي كه در فصول ارزاني خريداري نموده‌اند را نگهداري مي‌كنند و بدين ترتيب سود عظيمي را شامل خودكرده و از دورريز محصول تا حدي جلوگيري مي‌كنند.

خريد سوله نو يا سوله دست دوم براي ورزشگاه ها از مركز فروش سوله دست دوم

تعيين مشاور ساخت ورزشگاه بررسي رزومه كاري انواع مشاورين ساخت و شركت‌هاي سازنده تجهيزات بررسي قيمت‌هاي پيشنهادي از ليست قيمت سوله دست دوم و بازديد از نمونه كارهاي ايشان و عقد قرارداد ساخت بهروش‌هاي موجود مانند پيمان مديريتي، كنتراتي نكاتي است كه هنگام ساخت آن بايد درنظر گرفته شود.

سوله دست دوم براي احداث كارخانه

شركت نوين سوله با بهره گيري از تكنولوژي روز دنيا وبا به كارگيري نيروهاي مجرب و متعهد ، پروژه هاي سوله سازي را از پي تا كليد را انجام ميدهد.

مزيت خريد سوله دست دوم نياز روز اين مي باشد كه متقاضي استفاده از سوله مي تواند با صرف هزينه اي كمتر از ساخت آن ها ، نياز خود را به داشتن چنين فضاهايي مرتفع كند و از مزاياي استفاده ار سوله بهره مند شود.

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ]