تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
روانشناس كودك - ويژگي هاي تخصصي روانشناس كودك
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۵۴:۳۶

سوله سازي اردبيل

سوله سازي اردبيل در ليست بهترين شركت هاي سوله سازي قرار دارد , سازنده سوله در اين واحد سعي در افزايش بازده ي سازه هاي خود از طريق افزايش مقاومت و استحكام سازه و هم چنين سرعت ساخت آن ها دارد . 

سوله ها را مي توان در مواردي چون :

ساخت سوله مرغداري , ساخت سوله ورزشي , سالن هاي همايشات و كنفرانس ها , سالن هاي پرورش دام و طيور , مركزخريد ها و .. به كار برد .

سوله در يك نگاه

سوله سبك ترين سازه فلزي كه سقف تمام آنها به صورت شيبدار اجرا مي گردد .

با قابليت منحصر به فرد كه اولين بار در جهان توسط شخصي به نام سوله طراحي و اجرا گرديد.

سوله به علت مزاياي زياد مخصوصاً سبكي وزن در دنيا متداول است.

مراحل اجراي سوله شامل :

 محاسبات ، نقشه هاي اجراي كامل ، برش ورق ، مونتاژ ، جوش ، شات بلاست و رنگ آميزي ، حمل و نصب مي باشد

قيمت سوله سازي اردبيل

به منظور بهينه كردن سوله ها تكنيك هاي خاصي به كار برده مي شود منظور از بهينه كردن , كاهش هزينه ساخت سوله و هم چنين ايمن تر نمودن سازه هاست كه با به كارگيري متدهاي جديد و به روز دنيا عملي مي شود .

مهم ترين فاكتور در تعيين قيمت سوله ها كاربري آن است , سوله اي كه براي يك واحدصنعتي همانند يك كارخانه ي صنعتي به كارگرفته مي شود قيمتي متفاوت با يك سوله ي ورزشي و يا انبار دارد .

فاكتور بعدي ابعاد سوله است سوله هايي با ابعاد بسيار بزرگ بودجه ي بيش تري را به خود اختصاص مي دهند .

افرادي كه در مجموعه اشتغال دارند بايد از سطح دانش و آگاهي بالايي نسبت به سازه هاي فلزي برخوردار باشند بدين ترتيب مي توان سازه هايي مستحكم و مقاوم با حداقل هزينه ها ساخت و از هدر رفتن متريال و سرمايه جلوگيري نمود .

 

 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۳۵:۰۷

سوله فروشي كرج

سوله فروشي كرج , فروش سوله مشهد , فروش سوله در شيراز و .. همه با اين هدف اقدام به ساخت سوله و فروش آن مي كنند كه سازه اي مرغوب با قيمت مناسب را به دست مشتريان برسانند و اين در گرو رعايت يكسري اصول و قوانين روز سوله سازي است .

نكات مهم در ساخت سوله

در فرايند ساخت سوله نكاتي داراي اهميت وجود دارند كه توجه به آن ميتواند بسيار موثر باشد . از اين رو در اين مقاله سعي به معرفي آن ها و مطرح كردن آن ها را به جهت شناخت مخاطبين گرامي را داريم .در اين مقاله تلاش شده است تا همه موارد با اهميت در ساخت سوله ذكر شده و اطلاعات مهم به مخاطبين منتقل شود. شايد دانستن اين امر بتواند كمك زيادي به حل مشكلات پيش رو در اين زمينه داشته باشد.

توجه به زيبايي نماي بيروني و دروني 

صرفه جويي در برنامه زمان بندي ،

صرفه جويي در هزينه دستمزد كارگران 

مقام بودن در برابر پوسيدگي و رطوب

 

انواع سوله

سوله هاي تيرورقي

سوله هاي يو بي ام

سوله سبك خرپايي

هر كدام از اين نوع سوله ويژگي هايي را دارند. در بين اين سوله ها سوله هاي تيرورقي قدمت بالايي دارند و ساخت آن پر معايب و هزينه بر مي باشد به همين دليل ساخت آن زياد طرفداري ندارد. در حال حاضر سوله هاي يو بي ام و خرپايي با توجه به مزاياي زيادي كه دارند بيشتر مورد استفاده قرار مي گيرند. به ويژه ساخت و فروش سوله هاي خرپايي به دليل مزاياي زياد و همچنين پوشش دادن معايب سوله هاي ديگر بسيار پر كاربرد مي باشد. سوله هاي خرپايي مزايايي همچون مقاومت بالا، وزن كم و قيمت كم و بسياري از مزاياي ديگر را دارند. براي اطلاع بيشتر درمورد سوله هاي خرپايي و سوله سازي در كرج با شركت ما تماس حاصل فرمائيد.

 

 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۰۱:۰۶

سوله دست دوم نياز روز

وجود افراد خبره و متخصص در هر شغل و حرفه اي باعث به وجود آمدن كيفيت و پيشرفت آن مي گردد در ساخت سوله نيز همين است , سازه بايد توسط افراد آموزش ديده و خبره توليد گردد . در استفاده از نيروي انساني در ساخت سوله به ترتيب از تيم طراحي برشكاري –مونتاژكار – قطعه زن- جوشكارها – پرسنل كارگاه سند بلاست و تميزكاري –نيروي رنگ آميزي – گروه بارگيري و حمل و اكيپ نصاب سوله هر كدام به صورت مستقل و مجزا بايد عمل كند . سوله ها در سه نوع , سوله سبك خرپايي , سوله يو بي ام و سوله تيرورقي به فروش مي رسند . خريداران مي تواند سازه ها را به دو صورت نو و دست دو تهيه كنند , مجموعه ها و افرادي كه اقدام به فروش سوله دست دو مي كنند همواره بايد اين مساله را در نظر بگيرند كه سازه ي ارائه شده به مشتري بايد با كيفيت و مرغوب باشد و خريداران قصد خريد سازه هايي بدون كيفيت حتي با قيمت بسيار پايين را ندارند . خريد سوله دست دو امروزه فراگير شده و عمده خريداران تمايل بيش تري به تهيه ي اين سازه هاي سريع و ارزان دارند . سوله دست دوم آماده است و در مدت زمان كوتاهي مي توان واحد مورد نظر خود را توسط آن احداث نمود كه اين هم باعث صرفه جويي در زمان و هم سبب صرفه جويي در هزينه ها خواهد شد .

قيمت سوله دست دوم نياز روز

قيمت سوله دست دوم با سوله نو متفاوت است , سوله دست دوم ارزان تر از سوله نو است . قبل از اقدام به خريد سوله دست دوم ابتدا بايد از اين موضوع مطلع باشيم كه قيمت سوله دست دوم به چه صورتي بوده و چگونه قيمت گذاري مي شود اين را مي توان از ليست قيمت سوله دست دوم دريافت . قيمت سوله دست دوم معمولا داراي معيار هاي خاصي بوده و بر اساس نرخ روزانه سازه هاي فلزي محاسبه مي شود. در هنگام محاسبه ي قيمت سوله دست دوم مي بايست تمام كار كرد هاي قبلي و يا اسيب ها و تخريباتي كه به ان وارد شده است مورد بررسي قرار بگيرد.    

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله

 

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۵۹:۱۹

ساخت سوله مرغداري

ساخت سوله با سازه هاي ديگر متفاوت مي باشد. چرا كه از آن ها در كار هاي گسترده و صنعتي استفاده مي شود. به اين منظور كه در سازه ي سوله دهانه ها از ديگر سازه ها بسيار گسترده تر مي باشد و همچنين اين سازه ها داراي شيب بوده و قاب هاي متفاوتي را دارا مي باشد. براي ساختن سوله ها به دليل بزرگ بودن ابعاد تير ها و ستون ها نمي توان از پروفيل هاي موجود در بازار استفاده نمود و مي بايست اقدام به ساخت آن ها كرد. به اين پروفيل هايي كه در صنعت سوله ساخته و تهيه مي شود اصطلاحا تيرورق گفته مي شود. كاربري سوله ها بسيار متفاوت مي باشد مثلا مي توان از آن ها براي ساخت سوله صنعتي  - ساخت سوله دامداري – ساخت سوله ورزشي و يا حتي ساخت سوله مرغداري بهره گرفت.

سوله مرغداري

سازنده سوله بايد دانش كافي را در اين زمينه باشد چرا كه ساخت سوله هاي مرغداري با ساير سوله ها متفاوت است اين نوع سوله ها با ظرفيت هاي مختلفي توليد مي شوند , سقف آن  هاداراي ارتفاع كم و قوس زيادي است و حوضچه هايي نيز در سازه تعبيه شده كه از جمله ي تفاوت اين نوع سوله ها با ساير سوله محسوب مي شود از اين رو در هريك ساخت سوله قيمت مختص خود را دارد كه مي توان با يكسري استاندارد ها و دستورالعمل ها سوله هايي به صرفه از لحاظ اقتصادي ساخت . ساخت سوله قيمت مناسب تري نسبت به ساخت ساختماني با همين كاربري براي مرغداران دارد و در مجموع مي توان گفت كه از مرحله صفر تا صد ساخت اين سوله در محاسبه هزينه ساخت سوله مي توان برآوردي بسيار خوب براي كاهش هزينه ساخت سوله داشته باشيم. سوله هاي مرغداري را مي توان در انواع سوله هاي سبك خرپايي و يا سوله هاي يو بي ام سفارش داد كه البته ساخت سوله خرپايي از تمامي جهات بهتر است.  

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد

 

مدير فروش : نوين سوله

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۵۷:۵۶

سوله ارزان

قيمت ساخت سوله ها به دليل نوع متريال مصرفي در آن ها ( سبك و يا سنگين ) با يكديگر متفاوت است

انواع سوله

سوله ها به سه گروه كلي تقسيم مي شوند كه شامل سوله سبك خرپايي ، سوله هاي يو بي ام و سوله هاي تير ورقي مي باشد. هر كدام از اين نوع سوله ها داراي قيمت هاي خاص خود مي باشند  در اين بين سوله هاي خرپايي داراي تفاوت هايي مي باشند.

چه نوع سوله اي ارزان است؟

سوله ي ارزان در واقع به صورت دست دوم مي باشد. سوله هاي دست دوم ممكن است با رنگ مجدد باشند اما قيمت انها به ميزان فولاد مصرف شده و كيفيت آن بستگي دارد. سوله اي كه براي بار دوم مورد استفاده قرار مي گيرند بايد سوله ي اوليه با استفاده از مصالح مرغوب ساخته شده باشد. قيمت سوله دست دوم معمولا بر اساس ميزان تخريب سوله اوليه، كيفيت سوله و ميزان فولاد و به كار رفته و نرخ روزانه بستگي بستگي دارد. افرادي كه اقدام به خريد سوله ي دست دوم مي كنند بايد سوله ي مورد نظر را به متخصصين و مهندسين حرفه اي سپرده و محاسبات لازم روي آنها انجام گيرد.
سوله سبك و ارزان را مي توان از مجموعه هاي به نام سوله ساز تهيه كرد .

قيمت سوله

نوع ساخت سوله با وزن تمام شده آن متغير است. چراكه ساخت سوله به دلايل متعددي در وزن هاي متغيري ساخته ميشود بنابراين با در نطر گرفتن مواردي كه به آن اشاره خواهيم كرد ميتوان به دلايل اختلاف وزن ساخت سوله پي برد كه از آن جمله محل اجراي سوله ميباشد. محل اجراي سوله به علت محاسبات بار برف و زلزله و ميزان وزش باد در تمامي دنيا متغير است. مثلا مناطقي كه بارش برف دارد به دليل تحمل وزن بارش برف روي سقف سازه قاعدتا سوله سنگين تر ساخته شده و در مناطق گرمسير كه عمدتا بارش برفي وجود ندارد امكان ساخت سوله با وزن بسيار سبك تري امكان پذير است.

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد

 

مدير فروش : نوين سوله

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۳۴:۲۴

سوله سبك و ارزان

يكي از متدهايي كه اين روزها در ساخت مصالح ساختماني جديد از آن استفاده ميشود كاهش وزن تمام شده ساختمان يا همان سبك سازي سازه است.
اين فن اوري مزيت هاي زيادي از جمله صرفه جويي در زمان و هزينه ساخت است. و امكان ارائه سوله سبك و ارزان را به دنبال دارد.
اين تكنيك،سازه شما را از حوادث طبيعي مانند زلزله در امان نگه ميدارد و سازه را از خطرات احتمالي كه وزن زياد به ان ميرساند حفظ ميكند.
در اين زمينه به عنوان سازنده سوله سبك ، از روش حذف گزينه استفاده ميكنيم اين يعني در ابتدا عواملي را كه باعث سنگين شدن سازه ميشوند را حذف ميكنيم.
دو نوع معروف از انواع سوله سبك ، سوله سبك قوسي و سوله سبك خرپايي هستند. كه در نوع كاركرده ي آن ها نيز، تحت عنوان سوله سبك دست دوم در بازار سوله ها ، مورد معامله قرار مي گيرند.
ساخت سوله سبك خرپايي به دليل ايجاد امكان جابه جايي از محلي به محل ديگر در عين داشتن مراحل نصب و راه اندازي راحت، براي مهندسين و حتي افراد استفاده كننده از آن ها، شرايط مطلوبي را ايجاد كرده است.
افزون بر اين توضيحات لازم به ذكر مي باشد كه گفته شود عدم وجود فوندانسيون نيز يكي از راه هاي كاهش وزن و هزينه ي ساخت سوله سبك مي باشد كه همراه با پيشرفت صنعت و تكنولوژي در ذهن مهندسين سازه شكل گرفته است و روز به روز در حال افزايش تقاضا براي سفارش و ساخت در انواع كاربري ها مي باشد.
همان گونه كه در بالا اشاره كرديم در ساخت سوله سبك و ارزان ، قيمت هر متر مربع سوله سبك با كاهش زيادي رو به رو شده است و به همين دليل صرفه اقتصادي را براي بهره برداران از آن ها به دنبال دارد.

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۲۶:۲۸

سوله دست دوم اهواز

عوامل زيادي وجود دارند كه ساخت سوله نو را به عنوان يك اولويت مطرح مي كنند. كه از مهمترين اين عوامل امنيت و پايداري و كيفيت است . آنچه در اين جا مطرح است  بالابردن كيفيت و پايداري سازه ها براي استفاده مجدد تحت عنوان سوله دست دوم مطرح مي شود.. 

هزينه طراحي و ساخت سوله نو براي بسياري از مراكز تجاري و كارگاه هاي توليدي قابل تامين نيست و مي تواند مشكلات زيادي را به همراه داشته باشد.

از اين رو با توجه  به نوسانات بازار فولاد وتغييرات قيمتي آن نمي توان تمركز زيادي روي سوله هاي نو داشت . چرا كه ميتوان از راه كارهايي استفاده كرد كه هزينه كمتري براي راه اندازي پرداخت شود .  درصورت تامين زيرساخت ها وبالابردن توان بازسازي ومهندسي سازه مي توان ازسوله هاي دست دوم و بازسازي سوله هايي كه قبلا كار مي كرده اند استفاده كرد.

در خريد سوله دست دو بايد به عواملي مانند وزن سازه – سال ساخت – ابعاد و كيفيت سوله و ... توجه زيادي بشود اين موارد مي توانند در شهرهاي مختلف بنا به نوع آب و هوا و موقعيت محلي منطقه متفاوت باشند . مثلا در شهري مانند اهواز با توجه به موقعيت جوي و آب و هوايي كه دارد سازه ها بايد از مقاومت بيش تري در مقابل عواملي چون نور خورشيد و .. برخوردار باشند.

بنابراين سوله دست دوم اهواز بايد سازه اي مقاوم و به اصطلاح سوله دست دوم نياز روز و نيز سوله دست دوم در حد نو باشد تا بتوان كاربري مورد نظر را از آن ها انتظار داشت.

نگاهي به ليست قيمت سوله دست دوم اين آگاهي را به ما مي دهد كه چنان چه فردي براي بتواند سوله اي متناسب با كاربري مورد نظرش پيدا كند كه تمامي مشخصات فني در آن رعايت شده باشند ، مي تواند با هزينه كرد كمتري براي قيمت سوله دست دوم ، مكاني مناسب را براي انجام فعاليت خود پيدا كند.

 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۲۵:۰۷

ساخت سوله ورزشي 

طراحي سوله ها توسط متخصصان و مهندسان سوله سازي و با استفاده از محاسبات دقيق و مهندسي انجام مي شود. فاكتور هاي مهم زيادي ( بارگزاري ها ، جرثقيل ، ارتفاع سوله و … ) درفرايندساختبايدرعايتشودتاسازهدربرابرحوادثطبيعيمقاوموپايدارباشد. بيتوجهيبههريكازمواردممكن است باعث خسارات بزرگ و غير قابل جبراني در سازه شود. 

كار ساخت و طراحي سوله معمولا براي ساختمان هاي صنعتي انجام مي شود از اين رو رعايت اصول استحكامي در آن بسيار مهم است. اين سازه ها در كارخانه هاي سوله سازي ساخته و سپس به محل اجرا حمل و نصب مي شوند.

با توجه به اين كه ساخت سوله در حال افزايش مي باشد ، سالن هاي ورزشي مناسب ترين محل براي ساخت سوله ها هستند كه مي توانند علاوه بر اين كه در مدت زمان كمي قابليت بهره برداري پيدا مي كنند ، از نظر هزينه ساخت سوله نيز براي بهرهر برداران از آن ها به صرفه باشند.

در كل ساخت سوله قيمت تمامي مواد و ابزار مصرفي در توليد يك سازه را به حداقل كاهش داده است و به همين دليل روي آوردن به توليد اين سازه ها در شمار ساخت سوله ارزان قرار مي گيرد.

ساخت سوله صنعتي ساخت سوله ورزشيساخت سوله دامداري و ... از افزايش چشمگيرتري به نسبت ساير كاربري ها در ايام گذشته برخوردار بوده است. 

سوله هاي ورزشي كه به روش خرپايي ساخته مي شوند داراي ساختار مقاوم و مستحكمي هستند كه مي توان از آن ها در كاربري هاي متفاوت از جمله استخرها , سالن هاي بدنسازي و .. استفاده نمود .

از جمله ي خصوصيات اين نوع سوله ها مي توان به موارد زير اشاره نمود :

1. وزن سبك سازه

2. معماري زيباي سازه

3. قيمت پايين سوله

4. ساختار مقاوم سوله

5. دهانه ي بزرگ سوله

6. و ..

 به همين دليل هم تنها مجموعه هايي قادر به ساخت اصولي اين نوع سوله هايند كه دانش كافي و تجهيزات به روزي داشته باشند .

 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۵۳:۲۹

سوله فروشي حومه تهران

سوله ها با سه روش متفاوت ساخته مي شوند :
سوله خرپايي
سوله تيرورقي
سوله يو بي ام 
كه هر كدام ويژگي هاي مختص خود را دارند .
خريد و فروش سوله خرپايي با استقبال بيش تري مواجه شده است و دليل اين امر كيفيت بالاي اين سازه هاست , اين سازه ها كه با عنوان سوله سبك و ارزان شناخته مي شود در موارد متعددي چون دامداري ها , كارخانه ها و .. مورد استفاده قرار مي گيرند .
فروش سوله در شهرك صنعتي به جهت ساخت سردخانه هاي صنعتي , انبار محصولات و .. صورت مي پذيرد , اين نوع سازه ها بايد با مقاومت و انسجام بالايي ساخته شوند چراكه امنيت و استحكام در اين سازه ها حرف اول را مي زند به همين دليل هم تجهيزات سوله سازي در اين نوع سازه ها به روز و مدرن است .

سوله دست دوم حومه تهران 

بسياري از متقاضيان مي توانند با خريد سوله دست دوم كارخانه و يا توليدي هاي خود را بنا كنند كه اين نه تنها هزينه ها را كاهش مي دهد بلكه سبب مي شود تا سازه در كوتاهترين زمان آماده و به مشتري تحويل داده شود .
سوله هاي دست دومي كه در حومه تهران نصب مي گردند به منظور مصارف گوناگوني مورد استفاده قرار گرفته مي شوند عمده دليلي كه باعث شده خريداران به خريد اين سوله ها تمايل داشته باشند قيمت مناسب و به صرفه ي اين نوع سوله هاست در مواردي كه كيفيت سازه مورد توجه نباشد بهترين انتخاب سوله هاي دست دوم است .

خصوصيات سوله

سوله سازي به دليل كاربرد عمدتاً صنعتي از نظر طراحي با ساير سازه‌ها متفاوت است خصوصاً آن كه قاب‌ها در اين نوع سازه‌ها كاملاً متفاوت بوده و داراي شيب مي‌باشند و دهانه‌ها نيز نسبت به ساير سازه‌ها بزرگ‌تر است. به دليل بزرگ بودن ابعاد تيرها و ستون‌ها، جهت اجراي اين سازه نمي‌توان از پروفيل¬‌هاي موجود در بازار استفاده نمود و بايد اقدام به ساخت آن‌ها كرد كه اصطلاحاً به آن تير ورق مي گويند.

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۴۳:۰۳

 

شركت سوله سازي

مرحله اول در ساخت سوله طراحي آن است كه قسمت مهمي را به خود اختصاص مي دهد 
 براي طراحي يك سوله اطلاعات زير مطلوب است:
تعداد قاب هاي طولي سوله
درز انقطاع
محاسبه ضريب طول موثر
درصد شيب سقف سوله
پس از طراحي نوبت به ساخت سوله است , سازه ها در داخل كارخانه و توسط ماشين ها و ابزارآلات مخصوص اين صنعت ساخته مي شوند , تيم اجرايي شركت ما با بهره گيري از به روزترين تجهيزات اقدام به ساخت سوله قيمت و سوله هاي قدرتمندي مي كند كه قابل استفاده در هر مكان و موقعيتي هستند .
زميني كه قرار است سازه در آن نصب و احداث گردد بايد آماده شود , آماده سازي شامل : خاك برداري , مسطح سازي و .. است . سوله ي ساخته شده پس از برشكاري و رنگ آميزي آماده ي بارگيري به محل مورد نظر مي شود , پس از انتقال سازه عمليات نصب و فونداسيون سازي آغاز مي شود تكنسين هاي مربوطه دراين مرحله قطعات سازه را به هم بسط داده و فونداسيون سازي را انجام مي دهند .
با بررسي ليست شركت هاي سوله سازي , سوله ساز هايي بنام را مي يابيم كه در اين عرصه فعاليت مستمر دارند , همواره شركت سوله سازي موفق عمل نموده كه از متريال و امكانات موجود بهترين استفاده را نموده است . تجهيزات سوله سازي كه به كاربرده اند از بهترين ها و به روز ترين ها بوده است .

قيمت سوله 

هزينه ساخت سوله به فاكتورهايي چون مصالح مصرفي , كاربري سوله , وزن سوله و .. بستگي دارد .
مصالح و متريال مصرفي هرچه با كيفيت تر و مرغوب تر باشد هزينه ها به نسبت افزايش مي يابد .
هزينه ساخت سوله صنعتي با هزينه ساخت سوله مرغداري و يا دامداري متفاوت است .
ساخت سوله سبك و ارزان نيازمند به كارگيري متدهاي سبك سازي سازه است .

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله

 

 

09199911554

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ]