نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
سیگار برگ کوبایی
خرید بک لینک
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
قيمت باكس هتلی
قیمت تشک رویا
روانشناس كودك - ويژگي هاي تخصصي روانشناس كودك
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۲۵:۵۵

هزينه ساخت سوله سبك

عوامل مختلفي بر قيمت سوله تاثير مي گذارند كه خوب است قبل از تصميم گيري با آنها آشنا باشيم. اكثر اين عامل ها به انتخاب مصالح ساختماني ارتباط دارد، البته هزينه ساخت سوله علاوه بر نوع مصالح مصرفي به موارد ديگري نيز مرتبط است . شناخت مورد به مورد هزينه ها به ما كمك مي كند تا با آگاهي بيشتري بودجه خود را هزينه نموده تا به بهترين نتيجه برسيم. 

يكي از مهم ترين عوامل تاثير گذار كه در برآورد هزينه ساخت سوله سبك نقش تعيين كننده اي دارد، وزن سوله ي مورد نظر و يا به عبارتي ميزان فوندانسيون و فولاد به كار رفته در ساخت آن مي باشد. به اين معنا كه هرچه قدر وزن سوله پايين تر يا به اصطلاح سبك تر باشد، قيمت نهايي و تمام شده ي آن كمتر مي شود. نمونه ي اين مورد استفاده از سوله سبك خرپايي مي باشد.

اينكه سوله با چه هدفي و به چه منظوري ساخته مي شود و چه ساختاري دارد نيز از جمله عوامل مهم دراين زمينه است مثلا هزينه هاساخت سوله فوق سبك صنعتي با سوله سبك ورزشي متفاوت است و مطمئنا هزينه هاي بيش تري براي ساخت سوله هاي صنعتي به كار برده مي شود .

 محل نصب سوله :

موقعيت محلي و جغرافيايي نصب سوله و اينكه محيط از چه نوع آب و هوا و موقعيت جوي برخوردار است, نوع زمين ساخت سازه به چه صورت است كه هر چه خاك زمين مقاوم تر باشد به فونداسيون كمتري نياز است و به طبع هزينه ها نيز كاهش مي يابند .و در ميزان قيمت هز متر مربع سوله سبك اثر گذار مي باشد.

جرثقيل ها :

جرثقيل هاي نصب شده در سوله از چه نوعي هستند و با چه قيمتي . اين فاكتور تاثير مستقيمي در قيمت تمام شده ي سوله سبك و ارزان خواهد داشت .

تجهيزات سوله :

تاسيسات به كار رفته در سوله كه شامل تاسيسات روشنايي , تهويه , سيستم هاي گرمايشي و .. است . هر يك هزينه هايي را به سازنده تحميل مي كند با افزايش تجهيزات نصب شده در سازه ،  قيمت سوله ارزان نيز افزايش مي يابد .

 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۲۳:۲۷

سوله دست دوم آماده 

با فراگير شدن استفاده از سوله ها براي تاسيس مكان هاي مختلف ، افرادي هستند كه متمايل به استفاده از اين سازه ها شده اند اما در عين حال در شرايط فعلي امكان خريد و استفاده از سوله نو را به هر دليلي ندارند و به همين دليل متمايل به استفاده و خريد سوله دست دو مي شوند.

سوله دست دوم ، يكي از انواع سوله براي فروش در بازار است. در ادمه توضيحي راجه به سوله دست دوم بايد اشاره كرد كه ؛ معمولا سوله هاي كاركرده را با رنگ زدن و بازسازي به خريداران مي دهند. سوله دست دوم اهوازاز لحاظ قيمت سوله ، مقرون به صرفه مي باشد چون پس از استفاده مي توان قطعاتش را از هم جدا كرده و دوباره براي استفاده مجدد سرهم بندي كرد. هم چنين در صورت نياز مي توان بعضي از قسمت هايش را با قطعات نو جايگزين كرد.

موارد استفاده از سوله دست دوم نياز روز يا همان سوله دست دوم در حد نو 

نمي خواهيد هزينه ي بالايي پرداخت كنيد و يا توان  قيمت سوله دست دوم را داريد 

كيفيت سوله مورد استفاده خيلي مهم نباشد

سوله در منطقه آب و هوايي مناسب است و مي توان از اين نوع سوله استفاده كرد

مدت زمان استفاده از سوله كم باشد

امكان تغيير مكان خط توليدي در چند سال آينده وجود داشته باشد

در واقع سوله ي دمونتاژ شده، سوله اي است كه در انباره هاي هر شركت دپو و انبار شده و در موقع فروش دوباره سر هم بندي مي شود.

مركز فروش سوله دست دوم يكي از جاهايي است كه اين افراغد مي توانند به آن جا مراجعه كرده و از ميان تعداد زيادي سوله موجود ، سازه متناسب با شرايطشان را با در نظر گرفتن ليست قيمت سوله دست دومدر آن مراكز انتخاب نمايند.

 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۵۷:۵۶

ساخت سوله قيمت

ساخت سوله براساس نياز هاي ساختماني انجام ميگيرد و متناسب با كاربرد هاي مختلف سوله هاي ساختماني ميتواند براي كاربرد هاي مختلف طراحي و ساخت انجام شود. از اين رو در ادامه بحث به معرفي بيشتر انواع سوله ها مي پردازيم . 

برخي از سازه هايي كه مي توان به وسيله سوله ها ساخت : 

ساخت سوله مرغداري

 براي احداث كارگاه هاي پرورش مرغ هاي گوشتي و تخم گذار با ظرفيت هاي متفاوت و با سفارش هاي كارفرمايان در سراسر اسران ساخت سوله مرغداري انحام ميگيرد.

اين سوله ها متناسب با نياز هاي مراكز مرغداري و با ارتفاع كم و قوس هاي بيشتر طراحي مي گرددو مراحل ساخت ان براساس اصول فني و مهندسي انجام ميگيرد.

ساخت اسكلت فلزي اين سوله ها بر اساس متراژ و حجم فعاليت متغير بوده و به سفارش كارفرما وابسته است و قيمت آن هم براساس نرخ روز و متراژ آن محاسبه مي گردد . 

ساخت سوله صنعتي

ساخت سوله هاي صنعتي با هدف راه اندازي واحد هاي صنعتي انجام ميگيرد و متناسب با شرايط اقليمي منطقه ساخت و با توجه به كاربرد طراحي و نوع متريال متفاوت خواهد بود , قيمت ساخت سوله صنعتي نسبت به سايرين اندكي اختلاف قيمت دارد و بالاتر است .

اين سوله ها براي نياز هاي صنعتي و كارخانجات توليدي و صنعتي ساخته مي شوند و تمامي مراحل ساخت آن ها براساس اصول مهندسي بوده و كل طرح داراي طرح و نقشه مهندسي است كه كارفرما ميبايست براساس آن به خواست هاي خود برسد. 

ساخت سوله هاي ورزشي

ساخت سوله هاي ورزشي به عنوان يكي از مهم ترين بخش هاي ساخت سوله محسوب مي شود. سوله هاس ورزشي ميتوانند براي كاربرد هاي اختصاصي طراحي شوند و اما بد نيست بدانيد سوله هاي ورزشي عموما سالن هاي ورزشي چند كاربرده هستند كه در شهرستان ها ساخته ميشوند با استفاده از روش هايي چون خرپايي مي توان به ساخت سوله ارزان براي مكان هاي ورزشي پرداخت .

اين سوله هاي ورزشي براي  ساخت بايستي استاندارد هاي مخصوص را رعايت كرده و براساس اصول فني و مهندسي ساخته شوند . از اين رو نياز به دانش فني و داشتن ابزار هاي لازم مي تواند از جمله نياز هاي اساسي براي ساخت سوله محسوب شود. 

 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۵۵:۱۸

سوله سازي در اصفهان

كاربرد سازه ي سوله

سالن هاي ورزشي عمده ترين كاربرد سوله ها مي باشد. براي ساخت سالن هاي ورزشي از انواع سوله ها به ويژه سوله سبك خرپايي استفاده مي شود. ساخت سوله هاي ورزشي نيازمند رعايت استاندارد هاي خاصي مي باشد. سقف سوله هاي سالن ورزشي معمولا به صورت شيب دار ساخته مي شود كه اين شيب يا به صورت يك طرفه و يا به صورت دو طرفه مي باشد. در سوله هاي سالن ورزشي سيستم تهويه ي مناسب نقش بسيار مهمي را ايفا مي كند.

سوله هاي مرغداري

براي ساخت سوله هاي مرغداري مي بايست عوامل بسياري رعايت شود. سوله هاي مرغداري از نظر فني نكات خاصي دارند به همين دليل ساخت آن ها بايد با دقت بالايي صورت گيرد. در ساخت سوله هاي مرغداري سيستم تهويه ي هوا و همچنين سيستم هاي گرمايشي بسيار مهم مي باشند. علاوه بر اين ها وجود حوضچه هاي آب در سوله هاي مرغداري به منظور خنك نگه داشتن محيط داخلي مهم مي باشد. علاوه بر اين ها نصب هيتر و تابلوي مادر از موضوعات مهم در اين نوع سوله مي باشد.

سوله هاي سالن اجتماعات

منظور از اين نوع سوله ها سوله هايي است كه براي استاديوم ها و يا دانشگاه ها و مكان هاي علمي مورد استفاده قرار مي گيرد. سوله هايي كه به اين منظور ساخته مي شود مي بايست مقاومت بالايي را دارا باشد چرا كه كاربردي بسيار مهم داشته و شركت سوله سازي بايد از مصالحي با كيفيت در ساخت اين نوع سازه ها استفاده كند .

قيمت ساخت سوله هايي كه اين كاربرد را دارند و به اين منظور ساخته مي شوند با توجه به نوع مصالح به كار رفته متغير مي باشد . براي ساخت اين نوع سوله اصولا  از سوله هاي خرپايي استفاده مي شود چرا كه سوله هاي خرپايي از نظر كيفيت و قيمت به صرفه مي باشد.

 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۴۷:۴۲

خريد سوله دست دو

سوله ها معمولا توسط شركت هاي سوله سازي ساخته مي شوند. خريد سوله معمولا به صورت دست دوم صورت مي گيرد چرا كه خريد سوله ي دست اول و نو داراي قيمت هايي بالا مي باشند اما در حالت كلي خريد سوله به صورت گسترده اي انجام گرفته و طرفدار زيادي در صنعت سوله دارا مي باشد. قيمت خريد سوله دست دو و نو با توجه به نوع سوله و وزن آن متفاوت مي باشد.

سوله دست دوم

از لحاظ قيمتي مي توان گفت كه ميزان هزينه اي كه براي سوله دست دوم صرف مي شود، كم تر از سوله ي نو مي باشد . اما در اين صورت مشتري بايستي ريسك اين مورد را هم بپذيرد كه ممكن است سازه هايي با دفترچه محاسبات جعلي را به او تحويل بدهند و يا سوله اي با كيفيت نازل را به او بفروشند.

همين امر باعث ايجاد حساسيت در خريد سوله دست دوم مي شود كه مشتري بايد براي جلوگيري از اين خسارت هاي احتمالي در مرحله ي خريد سوله دست دوم هشيار تر باشد.

به دليل كه انسجام سوله هاي سبك خرپايي بسيار بالا مي باشد و امكان استهلاك كمتري براي آن ها در طول استفاده در طولاني مدت وجود دارد، لذا به افرادي كه به دنبال خريد سوله دست دوم هستند، پيشنهاد مي شود كه خريد سوله هاي دست دوم خرپايي را در اولويت انتخاب هايشان قرار بدهند چرا كه در اين صورت مي توانند مطمئن باشند كه با وجود كاري كه از اين سوله كشيده شده است اما باز هم اين سوله ها انسجام بالاتري نسبت به انواع ديگر دارند و مي توانند براي كاربري هاي دست دوم مقرون به صرفه تر و مناسب تر باشند از طرفي سوله دست دوم آماده است و در مدت زمان بسيار كوتاهي مي توان از آن بهره برداري نمود .

از لحاظي ديگر از آن جا كه قابليت مونتاژ و دمونتاژ به دفعات مكرر براي اين سوله ها تعريف شده است، نمونه هاي دست دوم آن ها را مي توان به راحتي منفك كرده و در محلي جديد نصب كرد. در صورتي كه در انواع ديگر سوله، به دليل عدم امكان جابه جايي، مشتري به ناچار بايستي در محل نصب سوله، فعاليت خود را آغاز كند.

 

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۳۷:۲۰

خريد سوله در اصفهان 

سازه هاي سوله در هر جايي تهيه شده و مورد استفاده قرار بگيرند اعم از اينكه خريد سوله در كرمانخريد سوله در شهريار بوده باشد و يا حتي خريد سوله دست دوم از مركز فروش سوله در شهرك صنعتي باشد ، داراي كاربرد هاي متنوعي در مشاغل مختلف هستند.

اولين فاكتوري كه براي افراد در خريد سوله اهميت دارد قيمت آن مي باشد. براي اطلاع از قيمت سوله ابتدا بايد عوامل مختلف را بسنجيم. در قيمت سوله شرايط و عواملي نيز دخيل اند.

سوله ها داراي انواع گوناگوني مي باشند كه شامل سوله هاي تير ورقي , سوله هاي خرپايي و سوله هاي يو بي ام مي باشند. قيمت هر يك از اين سوله ها متفاوت مي باشد و كيفيت نيز در قيمت آن ها دخيل است. علاوه بر كيفيت مورد ديگري كه در وزن سوله ها دخالت دارند ،  وزن سوله ها ست كه هر چه وزن بيشتري را دارا باشند قيمت بالا تري را دارا هستند.

انواعي از سوله براي خريد سوله در تهران و حومه : 

سوله هاي كشاورزي

از سوله ها به جهت سيلوها , انبار غلات و محصولات كشاورزي , سردخانه هاي محصولات , انبار نگهداري تجهيزات و ماشين آلات و سموم كشاورزي مي توان استفاده نمود .

سوله هاي صنعتي

ساخت كارخانه هاي صنعتي , سردخانه هاي صنعتي و توليدي , كارگاه هاي توليدي , سوله هاي صنعتيتوسط اين سازه هاي فلزي امكان پذير است .

سوله هاي نظامي

اين سازه ها مناسب به جهت ساخت انبار مهمات در مكان هاي نظامي , اردوگاه ها و كمپ هاي نظامي مي باشند .

خريد سوله در اصفهان با متد ها و روش هاي جديد سوله سازي در دنيا صورت مي گيرد كه اين امر كمك شاياني به استحكام و امنيت سازه ها مي نمايد و قيمت تمام شده ي ساخت سازه را نيز به ميزان قابل توجهي كاهش مي دهد بدين ترتيب سازه هايي قدرتمند و امروزي ساخته مي شود كه توانايي رفع تمام انتظارات و نيازهاي خريداران را دارند .

 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۲۹:۲۸

قيمت ساخت سوله 

سوله ها را مي توان از نظر طراحي وساخت به دو دسته تقسيم نمود :

سوله سبك 

سوله سنگين

هر كدام هم در موارد خاصي استفاده مي شوند , اما به طور معمول سوله هاي سبك مورد استفاده صنعتگران قرار مي گيرد با به كارگيري تكنيك هاي سبك سازي سوله مي توان به ساخت سوله ارزان پرداخت .

هزينه ساخت سوله سبك با قيمت ساخت سوله سنگين متفاوت است و در واقع كم تر است . ساخت سوله قيمت زيادي نخواهد داشت اگر از روش مناسب در ساخت آن ها استفاده شود .

سوله سبك

ويژگيهاي سوله هاي سبك

1. اين سوله نياز به فنداسيون ندارد. براحتي مراحل خاك برداري ، تسطيح ، ريختن مگر ، آجر چيني براي قالب ، آرماتور بندي و بتن ريزي سوله حذف مي شود.

2. صرفه جويي در هزينه هاي سوله. با حذف فنداسيون مبالغ قابل توجهي در هزينه هاي شما صرفه جويي ميگردد. از طرفي ساختار خود سوله هم به نحوي است كه قيمت سوله هاي معمولي قابل رقابت با اين سوله نمي باشد.

3. كوتاه شدن زمان پروژه. علاوه بر اينكه باحذف فنداسيون زمان پروژه بسيار كوتاه مي گردد از طرفي ساختار سوله هاي سبك ما به صورتي است كه در زمان بسيار كوتاهي در محل نصب و آماده بهره براداري مي گردد.

4. مقاومت سوله در برابر زلزله. سازه انعطاف پذير سوله سبك هاي انحصاري ما به سازه توان مقاومت زيادي در برابر زلزله مي دهد.

 

كاربري سوله 

ازاين نوع سوله ها مي توان به اشكال زير بهره برداري نمود:

1. احداث سايت هاي عالي براي ساخت سوله مرغداري ، كارگاه ، ساخت سوله گاوداري , انبار و….

2. با پارتيشن كشي داخلي سوله و سقف كاذب مي توان فضاهاي اداري بسيار مناسب تر را با قيمتي كمتر از كانكس ايجاد نمود.

3. بي همتا و عالي براي تجهيز كارگاه پيمانكاران

4. مناسب براي كمپ ها و فضاهاي موقت و دائمي براي نهادها و ارگانها

5. مناسب براي ميادين تره بار و ساخت سوله صنعتي ، تعميرگاه ، نمايشگاه و …

6. با ديواركشي مناسب سـوله مي توان فضاهاي مسكوني و آموزشي بسيار عالي احداث نمود.

7. سازه اي ايده آل براي رستوران هاي بين راهي ، سفره خانه ها و…

 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۲۱:۱۶

سوله سازي در مشهد

سوله ها سازه هايي با قيمت مناسب كه در كاربري هاي متعددي مي توان از آن ها استفاده كرد , هزينه ساخت سوله بسيار به صرفه است و همين هم باعث شده تا اين سازه ها بيش از پيش مورد توجه قرار بگيرند .

امروزه سوله سازي در مشهد , تهران , اصفهان و ساير شهرهاي صنعتي و بزرگ اهميت ويژه اي پيدا كرده و سوله ساز با مهارتي كه در اين زمينه ( ساخت سوله ) كسب كرده مي تواند سازه اي مطابق با نياز مشتري طراحي كرده و بسازد .

كاربري سوله

از سوله ها , اين سازه هاي كاربردي مي توان در موارد متعددي استفاده كرد . تعدادي از آن ها را در ذيل آورده ايم :

ساخت سوله مرغداري

سوله هاي مرغداري همانند ديگر سوله ها از سقفي شيب دار ساخته مي شود اما براي ساخت آن مي بايست تجهيزات خاصي را به كار برد. ساخت سوله هاي مرغداري نيازمند سيستم تهويه ي هوا مي باشد تا به راحتي هواي داخل را تصفيه نمايد. وجود سيستم گرمايشي در اين سوله نيز از اهميت بالايي برخوردار مي باشد. سوله هاي مرغداري معمولا داراي حوضچه هاي آب براي خنك نگهداشتن هوا هستند.

ساخت سوله ورزشي

سوله اي كه براي سالن هاي ورزشي مورد استفاده قرار مي گيرد بايد داراي سيستم تهويه ي هوا باشد. در اين نوع سوله فعاليت هاي ورزشي صورت مي گيرد به همين دليل رعايت نكته ي قبل از اهميت بالايي برخوردار است. علاوه بر اين مصالحي كه در ساخت سوله ورزشي به كار مي رود با اهميت مي باشد.

سوله هاي كارخانه ها و انبار ها

كه در ساخت اين نوع سوله تعبيه ي قفسه ها و ستون هاي انبار و مكاني براي جمع آوري وسايل نياز است و مي توان در اين موارد از سوله سبك خرپايي نيز استفاده كرد كه سازه اي سبك و كم هزينه است و در مدت زمان كوتاهي هم آماده بهره برداري مي شود .

 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۰:۱۲

فروش سوله در كرمان

در حال حاضر در فروش سوله امروز پيشرفت چشم گيري دارد. براي فروش و يا خريد سوله ي مناسب بايد در مورد سوله اطلاعات زيادي كسب نمود تا بتوان سوله اي مناسب را با كاربري صضنعتي و يا غير صنعتي كه مورد نظرمان مي باشد ، انتخاب كرد.
در ابتدا و قبل از هر توضيحي بايد بدانيم سوله چيست و در چه جاها و مكان هايي مورد استفاده قرار مي گيرد؟
سوله به سازه اي از جنس فلز فولاد گفته مي شود كه سقفي شيب دار دارد. سوله ها با استفاده از ورقه هاي فولادي كه در كارخانه تشكيل شده اند به وجود مي آيند و براي مكان هايي كه به سقفي پوشيده نياز دارد ساخته مي شود. فروش سوله نو تا حد زيادي نيز به كيفيت سوله بستگي دارد.
براي فروش سوله خرپايي و يا خريد آن و يا هر نوع ديگر از سوله ها بايد به مراكز فروش سوله در كرمان – فروش سوله در مشهد فروش سوله در شيرازفروش سوله در تهران و ... با اطلاعاتي كامل اقدام به اين امر نمود.
مراكز بسيار زيادي در سراسر ايران وجود دارند كه علاوه بر عرضه سوله نو اقدام به فروش سوله اقساطي و فروش سوله دست دوم مي كنند .
سوله ها براي موارد گسترده و زيادي مورد استفاده قرار مي گيرند. سوله ها با توجه به كاربردي كه دارند ويژگي ها و خصوصيات خاصي را دارا هستند. به طور مثال سوله هاي سالن هاي ورزشي بايد سيستم تهويه اي بسيار قوي را داشته باشند و همچنين بايد طبق استاندارد ها ساخته شوند و يا اين كه سوله هاي مرغداري ها علاوه بر سيستم تهويه بايد حوضچه هايي در ديواره هاي آن تعبيه شده باشد تا در خنك نگه داشتن فضاي داخلي كمك كننده و تاثير گذار باشد. به طور كلي از سوله ها مي توان در موارد بسياري استفاده نمود.

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

  

مدير فروش : نوين سوله 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۳۰:۵۲

سوله دست دوم آماده 

به ارزان تمام كردن تكيه نماييد نه ارزان خريدن …در هنگام خريد سوله دست دوم كاملا دقت كنيد ، گاهي ممكن است سوله دست دوم با قيمت كمتر نسبت به سوله نو در ليست قيمت سوله دست دوم بخريد ولي وقتي هزينه هاي نصب ، هزينه ي پيچ، هزينه ي جرثقيل وهزينه هاي جانبي را محاسبه كنيد سوله دست دوم ارزان خريداري شده حتي از قيمت سوله نو بيشتر تمام شود.

در خيلي موارد اصلا اين سوله دست دوم نيست و با اسم سوله دست دوم در حد نو در مركز فروش سوله دست دوم فروخته شده است اين سوله ها از ورقهاي غير قابل استفاده لوله هاي گاز و تانكر هاي اسقاطي ساخته ميشود و عده اي با اين ورقها اقدام به توليد سوله نموده و با نام سوله دست دوم بفروش مي رسانند. شمادر اصل سوله اي كه خريداري كرديد كيلويي 4500 تومن پول داديد و جنس بنجول خريداري كرديد(77000/18=4500). در حالي كه با خيلي كمتر ازمبالغ مي توانستيد سوله نو بخريد .

به هنگام خريد سوله دست دوم مثلا سوله دست دوم اهواز ،  مخصوصا سوله دمونتاژ شده روي زمين و يا نصب نشده تضمين اجراي صحيح نصب سوله و بدون عيب بودن آن از فروشنده الزامي است چراكه در بعضي موارد ديده شده سازه هايي كه به علت معيوب بودن در اجرا نصب نگرديده و به صورت سوله دست دوم فروخته شده وخريداران را درزمان نصب سوله متحمل هزينه هاي زياد و پنهاني نموده است.

افراد متقاضي استفاده و بهره برداري از انواع سوله ها، بايستي درهنگام خريد از يك نفر مشاور مجرب در امر سوله وسوله سازي بهره بگيرد .چرا كه مشاهده شده است كه بعضا افرادي با ارائه دادند فترچه محاسبات تقلبي و رنگ كاري هاي پوشش يا اقدام به جازدن سوله هاي دست دوم به عنوان سوله نو كرده اند كه پيرو استفاده از آن ها ، هزينه ها و خسارت هاي بعضا غير قابل جبراني به كاربران سوله ها وارد شده است و آن ها را متحمل پرداخت هزينه هايي بيش از ساخت سوله هاي نو كرده اند.

با اين وجود استفاده از سوله دست دوم آماده دربرخي ازمواردگزينه ي انتخابي خوبي جهت كاهش هزينه ي ساخت براي صاحبان صنعت واستفاده كنندگان از آن ها هستند.

 

 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

  

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

09199911554

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ]