نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
سیگار برگ کوبایی
خرید بک لینک
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
قيمت باكس هتلی
قیمت تشک رویا
روانشناس كودك - ويژگي هاي تخصصي روانشناس كودك
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۵۳:۱۴

ساخت سوله ارزان

سوله به سازه هايي فلزي گفته مي شود كه در موارد متعددي قابل استفاده هستند , سوله ها به طور كلي متشكل از چند قاب بزرگ فلزي چند تكه هستند كه اعضاي اصلي باربر آن شامل تعدادي خرپا يا رفتر ساخته شده از ورق، كه قاب هاي خمشي موازي را تشكيل مي دهند. ستونهاي سوله كه زير خرپا يا رفتر قرار مي گيرند. لاپه ها كه بصورت موازي و در امتداد طولي سازه روي خرپا يا رفتر قرار مي گيرند تا پوشش سقف روي آنها نصب شود. در مواردي كه سوله داراي جرثقيل باشد علاوه بر موارد فوق شاه تير و پل جرثقيل نيز به قطعات اسكلت سوله افزوده مي شود.

 ساخت سوله سبك ارزان

با مديريت هريك از موارد بالا مي توان تا حد زيادي قيمت هاي اضافي ساخت و ساز را كاهش داد .نوعي از سوله ها وجود دارند كه به دليل وزن سبكشان و هم چنين روش ساختشان قيمت به صرفه و ارزاني دارند نام اين سوله ها ,سوله سبك خرپايي است .

ساخت اين سوله ها با سرعت قابل توجهي انجام مي گيرد و مقاومت و استحكام آن ها را تضمين مي كند بديهي است با ساخت اين نوع سوله ها مي توان به ميزان قابل توجهي در هزينه هاي جاري صرفه جويي نمود.  

قيمت ساخت سوله 

هزينه ساخت سوله ها با هم متفاوت است هنگامي كه از اين نوع سوله ها قرار باشد در مواردي چون ساخت سوله گاوداري استفاده شود قيمت و هزينه اي متفاوت با زماني دارند كه قرار باشد به جهت احداث و يا ساخت سوله صنعتي به كاربرده شود .

ساخت سوله ارزان و با كيفيت نيازمند به كارگيري تجهيزات سوله سازي مدرن و متريال و مصالح مرغوب و درجه يك است و تنها مجموعه هايي قادر به ساخت چنين سازه هايي هستند كه علم روز سوله سازي را در ساخت سازه هاي خود به كار گيرند .

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۲۴:۱۲

سوله سبك خرپايي

امروزه استفاده از انواع سوله هاي خرپايي به نسبت سوله هاي يو بي ام و تير ورقي به دليل داشتن مزاياي زياد و نيز رفع نقص اين سوله ها، بيشتر مورد استقبال صاحبان مشاغل و و صنعتگران قرار گرفته است..

اعضاي اين نوع سازه ها به شكل خرپا بوده و با استفاده از قوطي پروفيل ساخته مي شوند. ساختار خرپايي اعضاء و هندسه بهينه سازه موجب شده اند كه وزن فولاد مصرفي در اين نوع سازه ها نسبت به سوله هاي ساخته شده با تير ورق كمتر باشد؛ همچنين، به علت سبكي وزن سازه از يك سو و قابليت تحمل نشست هاي نسبي از سوي ديگر، فونداسيون مورد نياز جهت تأمين پايداري اين نوع سازه ها بسيار اقتصادي مي باشد.

در اين ميان نوعي از سوله هاي خرپايي با نام سوله سبك خرپايي در حال توليد مي باشد كه با كيفيت و قابليت هايي به مراتب بيشتر از سوله خرپايي هاي معمولي در حال عرضه مي باشد.

اين نوع از سوله ها به عنوان سوله سبك و ارزان بسيار مورد استقبال صنعتگران در حرفه هاي مختلف قرار گرفته است و يكي از عمده ترين دلايل آن را مي توان در كم بودن قيمت هر متر مربع سوله سبك جست و جو كرد.

سازنده سوله سبك ميزان فولاد مصرفي در اين سازه را به مقدار زياي كاهش داده است وبه همين دليل علاوه بر كاهش وزن اين سازه از لحاظ اقتصادي نيز هزينه هاي ساخت پايين آمده و سوله ارزان شناخته شده است.

فوندانسيوني كه براي ساخت سوله سبك استفاده مي شود قابليت تحمل نشست هاي نسبي را دارد و با هندسه خاصي در ساخت آن ها به كار رفته است.

از اين نوع سوله ها مي توان تقريبا در تمام كاربري ها اعم از صنعتي و غير صنعتي نيز بهره برداري كرد و به همين دليل است كه لقب سوله هاي همه پسند را در ميان صاحبان مشاغل به خود اختصاص داده است. و امكان يافتن سوله سبك دست دوم نيز براي افراد وجود دارد.

 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۱۵:۵۵

اجاره سوله در جاده مخصوص 

از آنجا كه در حال حاضر ساخت سوله ها در انواع كاربري ها در ميان افراد زيادي متداول شده است ، شايد شما كاربر عزيز با اين سوال كه كاربرد سوله ها چيست ؟ مواجه شده باشيد. در ادامه مطلب به سوال شما پاسخ داده مي شود.

كاربرد سوله ها چيست ؟

از سوله ها در مصارف مختلفي استفاده مي كنند به برخي از آن ها اشاره مي كنيم :

 

 • ابرسازه ها و برج ها
 • كارخانه هاي صنعتي
 • اردوگاه هاي نظامي (انبار مهمات و ..)
 • استاديوم هاي بزرگ
 • سالن هاي ورزشي همچون استخرها
 • تعميرگاه ها و آشيانه هاي هواپيماها
 • اسكان هاي اضطراري
 • اماكني همچون شهربازي ها (وسايل بازي و..)

علاوه بر اين كه امكان خريد سوله در شهرك صنعتيخريد سوله در اصفهانخريد سوله در كرمان و بسياري ديگر از نقاط كشور فراهم شده است ، اما برخي از بهره برداران نيز هستند كه يا مدت زمان كوتاهي براي استفاده از سوله در نظر دارند و يا امكان صرف هزينه براي ساخت سوله هاي نو را ندارند .بنابراين به سمت خريد اجاره سوله دست دوم و يا حتي اجاره سوله در جاده مخصوص يا جاهاي ديگرمي روند.

 

در اجاره سوله متقاضي سازه اي را متناسب با نوع نياز خود اجاره مي كند و در مدتي كه تعيين شده از آن استفاده مي كند , سوله دست دوم ارزان در اين موارد به كارگرفته مي شوند كه مي توان آن ها را در كوتاهترين زمان ممكن آماده ي احداث و بهره برداري نمود .

از جمله مواردي كه در اجاره سوله ها بايد به آن توجه نمود روش ساخت آن است , اينكه سوله به چه روشي ( خرپايي , تيرورقي , يو بي ام ) ساخته شده اند . سوله هاي تيرورقي به دليل فولادي كه در آن ها مصرف شده وزن سنگين تري دارند به همين دليل هم در زمان بيش تري آماده ي بهره برداري مي شوند و قيمت بالاتري هم خواهند داشت .

 

 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۵۴:۳۶

سوله سازي اردبيل

سوله سازي اردبيل در ليست بهترين شركت هاي سوله سازي قرار دارد , سازنده سوله در اين واحد سعي در افزايش بازده ي سازه هاي خود از طريق افزايش مقاومت و استحكام سازه و هم چنين سرعت ساخت آن ها دارد . 

سوله ها را مي توان در مواردي چون :

ساخت سوله مرغداري , ساخت سوله ورزشي , سالن هاي همايشات و كنفرانس ها , سالن هاي پرورش دام و طيور , مركزخريد ها و .. به كار برد .

سوله در يك نگاه

سوله سبك ترين سازه فلزي كه سقف تمام آنها به صورت شيبدار اجرا مي گردد .

با قابليت منحصر به فرد كه اولين بار در جهان توسط شخصي به نام سوله طراحي و اجرا گرديد.

سوله به علت مزاياي زياد مخصوصاً سبكي وزن در دنيا متداول است.

مراحل اجراي سوله شامل :

 محاسبات ، نقشه هاي اجراي كامل ، برش ورق ، مونتاژ ، جوش ، شات بلاست و رنگ آميزي ، حمل و نصب مي باشد

قيمت سوله سازي اردبيل

به منظور بهينه كردن سوله ها تكنيك هاي خاصي به كار برده مي شود منظور از بهينه كردن , كاهش هزينه ساخت سوله و هم چنين ايمن تر نمودن سازه هاست كه با به كارگيري متدهاي جديد و به روز دنيا عملي مي شود .

مهم ترين فاكتور در تعيين قيمت سوله ها كاربري آن است , سوله اي كه براي يك واحدصنعتي همانند يك كارخانه ي صنعتي به كارگرفته مي شود قيمتي متفاوت با يك سوله ي ورزشي و يا انبار دارد .

فاكتور بعدي ابعاد سوله است سوله هايي با ابعاد بسيار بزرگ بودجه ي بيش تري را به خود اختصاص مي دهند .

افرادي كه در مجموعه اشتغال دارند بايد از سطح دانش و آگاهي بالايي نسبت به سازه هاي فلزي برخوردار باشند بدين ترتيب مي توان سازه هايي مستحكم و مقاوم با حداقل هزينه ها ساخت و از هدر رفتن متريال و سرمايه جلوگيري نمود .

 

 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۳۵:۰۷

سوله فروشي كرج

سوله فروشي كرج , فروش سوله مشهد , فروش سوله در شيراز و .. همه با اين هدف اقدام به ساخت سوله و فروش آن مي كنند كه سازه اي مرغوب با قيمت مناسب را به دست مشتريان برسانند و اين در گرو رعايت يكسري اصول و قوانين روز سوله سازي است .

نكات مهم در ساخت سوله

در فرايند ساخت سوله نكاتي داراي اهميت وجود دارند كه توجه به آن ميتواند بسيار موثر باشد . از اين رو در اين مقاله سعي به معرفي آن ها و مطرح كردن آن ها را به جهت شناخت مخاطبين گرامي را داريم .در اين مقاله تلاش شده است تا همه موارد با اهميت در ساخت سوله ذكر شده و اطلاعات مهم به مخاطبين منتقل شود. شايد دانستن اين امر بتواند كمك زيادي به حل مشكلات پيش رو در اين زمينه داشته باشد.

توجه به زيبايي نماي بيروني و دروني 

صرفه جويي در برنامه زمان بندي ،

صرفه جويي در هزينه دستمزد كارگران 

مقام بودن در برابر پوسيدگي و رطوب

 

انواع سوله

سوله هاي تيرورقي

سوله هاي يو بي ام

سوله سبك خرپايي

هر كدام از اين نوع سوله ويژگي هايي را دارند. در بين اين سوله ها سوله هاي تيرورقي قدمت بالايي دارند و ساخت آن پر معايب و هزينه بر مي باشد به همين دليل ساخت آن زياد طرفداري ندارد. در حال حاضر سوله هاي يو بي ام و خرپايي با توجه به مزاياي زيادي كه دارند بيشتر مورد استفاده قرار مي گيرند. به ويژه ساخت و فروش سوله هاي خرپايي به دليل مزاياي زياد و همچنين پوشش دادن معايب سوله هاي ديگر بسيار پر كاربرد مي باشد. سوله هاي خرپايي مزايايي همچون مقاومت بالا، وزن كم و قيمت كم و بسياري از مزاياي ديگر را دارند. براي اطلاع بيشتر درمورد سوله هاي خرپايي و سوله سازي در كرج با شركت ما تماس حاصل فرمائيد.

 

 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۰۱:۰۶

سوله دست دوم نياز روز

وجود افراد خبره و متخصص در هر شغل و حرفه اي باعث به وجود آمدن كيفيت و پيشرفت آن مي گردد در ساخت سوله نيز همين است , سازه بايد توسط افراد آموزش ديده و خبره توليد گردد . در استفاده از نيروي انساني در ساخت سوله به ترتيب از تيم طراحي برشكاري –مونتاژكار – قطعه زن- جوشكارها – پرسنل كارگاه سند بلاست و تميزكاري –نيروي رنگ آميزي – گروه بارگيري و حمل و اكيپ نصاب سوله هر كدام به صورت مستقل و مجزا بايد عمل كند . سوله ها در سه نوع , سوله سبك خرپايي , سوله يو بي ام و سوله تيرورقي به فروش مي رسند . خريداران مي تواند سازه ها را به دو صورت نو و دست دو تهيه كنند , مجموعه ها و افرادي كه اقدام به فروش سوله دست دو مي كنند همواره بايد اين مساله را در نظر بگيرند كه سازه ي ارائه شده به مشتري بايد با كيفيت و مرغوب باشد و خريداران قصد خريد سازه هايي بدون كيفيت حتي با قيمت بسيار پايين را ندارند . خريد سوله دست دو امروزه فراگير شده و عمده خريداران تمايل بيش تري به تهيه ي اين سازه هاي سريع و ارزان دارند . سوله دست دوم آماده است و در مدت زمان كوتاهي مي توان واحد مورد نظر خود را توسط آن احداث نمود كه اين هم باعث صرفه جويي در زمان و هم سبب صرفه جويي در هزينه ها خواهد شد .

قيمت سوله دست دوم نياز روز

قيمت سوله دست دوم با سوله نو متفاوت است , سوله دست دوم ارزان تر از سوله نو است . قبل از اقدام به خريد سوله دست دوم ابتدا بايد از اين موضوع مطلع باشيم كه قيمت سوله دست دوم به چه صورتي بوده و چگونه قيمت گذاري مي شود اين را مي توان از ليست قيمت سوله دست دوم دريافت . قيمت سوله دست دوم معمولا داراي معيار هاي خاصي بوده و بر اساس نرخ روزانه سازه هاي فلزي محاسبه مي شود. در هنگام محاسبه ي قيمت سوله دست دوم مي بايست تمام كار كرد هاي قبلي و يا اسيب ها و تخريباتي كه به ان وارد شده است مورد بررسي قرار بگيرد.    

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله

 

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۵۹:۱۹

ساخت سوله مرغداري

ساخت سوله با سازه هاي ديگر متفاوت مي باشد. چرا كه از آن ها در كار هاي گسترده و صنعتي استفاده مي شود. به اين منظور كه در سازه ي سوله دهانه ها از ديگر سازه ها بسيار گسترده تر مي باشد و همچنين اين سازه ها داراي شيب بوده و قاب هاي متفاوتي را دارا مي باشد. براي ساختن سوله ها به دليل بزرگ بودن ابعاد تير ها و ستون ها نمي توان از پروفيل هاي موجود در بازار استفاده نمود و مي بايست اقدام به ساخت آن ها كرد. به اين پروفيل هايي كه در صنعت سوله ساخته و تهيه مي شود اصطلاحا تيرورق گفته مي شود. كاربري سوله ها بسيار متفاوت مي باشد مثلا مي توان از آن ها براي ساخت سوله صنعتي  - ساخت سوله دامداري – ساخت سوله ورزشي و يا حتي ساخت سوله مرغداري بهره گرفت.

سوله مرغداري

سازنده سوله بايد دانش كافي را در اين زمينه باشد چرا كه ساخت سوله هاي مرغداري با ساير سوله ها متفاوت است اين نوع سوله ها با ظرفيت هاي مختلفي توليد مي شوند , سقف آن  هاداراي ارتفاع كم و قوس زيادي است و حوضچه هايي نيز در سازه تعبيه شده كه از جمله ي تفاوت اين نوع سوله ها با ساير سوله محسوب مي شود از اين رو در هريك ساخت سوله قيمت مختص خود را دارد كه مي توان با يكسري استاندارد ها و دستورالعمل ها سوله هايي به صرفه از لحاظ اقتصادي ساخت . ساخت سوله قيمت مناسب تري نسبت به ساخت ساختماني با همين كاربري براي مرغداران دارد و در مجموع مي توان گفت كه از مرحله صفر تا صد ساخت اين سوله در محاسبه هزينه ساخت سوله مي توان برآوردي بسيار خوب براي كاهش هزينه ساخت سوله داشته باشيم. سوله هاي مرغداري را مي توان در انواع سوله هاي سبك خرپايي و يا سوله هاي يو بي ام سفارش داد كه البته ساخت سوله خرپايي از تمامي جهات بهتر است.  

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد

 

مدير فروش : نوين سوله

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۵۷:۵۶

سوله ارزان

قيمت ساخت سوله ها به دليل نوع متريال مصرفي در آن ها ( سبك و يا سنگين ) با يكديگر متفاوت است

انواع سوله

سوله ها به سه گروه كلي تقسيم مي شوند كه شامل سوله سبك خرپايي ، سوله هاي يو بي ام و سوله هاي تير ورقي مي باشد. هر كدام از اين نوع سوله ها داراي قيمت هاي خاص خود مي باشند  در اين بين سوله هاي خرپايي داراي تفاوت هايي مي باشند.

چه نوع سوله اي ارزان است؟

سوله ي ارزان در واقع به صورت دست دوم مي باشد. سوله هاي دست دوم ممكن است با رنگ مجدد باشند اما قيمت انها به ميزان فولاد مصرف شده و كيفيت آن بستگي دارد. سوله اي كه براي بار دوم مورد استفاده قرار مي گيرند بايد سوله ي اوليه با استفاده از مصالح مرغوب ساخته شده باشد. قيمت سوله دست دوم معمولا بر اساس ميزان تخريب سوله اوليه، كيفيت سوله و ميزان فولاد و به كار رفته و نرخ روزانه بستگي بستگي دارد. افرادي كه اقدام به خريد سوله ي دست دوم مي كنند بايد سوله ي مورد نظر را به متخصصين و مهندسين حرفه اي سپرده و محاسبات لازم روي آنها انجام گيرد.
سوله سبك و ارزان را مي توان از مجموعه هاي به نام سوله ساز تهيه كرد .

قيمت سوله

نوع ساخت سوله با وزن تمام شده آن متغير است. چراكه ساخت سوله به دلايل متعددي در وزن هاي متغيري ساخته ميشود بنابراين با در نطر گرفتن مواردي كه به آن اشاره خواهيم كرد ميتوان به دلايل اختلاف وزن ساخت سوله پي برد كه از آن جمله محل اجراي سوله ميباشد. محل اجراي سوله به علت محاسبات بار برف و زلزله و ميزان وزش باد در تمامي دنيا متغير است. مثلا مناطقي كه بارش برف دارد به دليل تحمل وزن بارش برف روي سقف سازه قاعدتا سوله سنگين تر ساخته شده و در مناطق گرمسير كه عمدتا بارش برفي وجود ندارد امكان ساخت سوله با وزن بسيار سبك تري امكان پذير است.

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد

 

مدير فروش : نوين سوله

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۳۴:۲۴

سوله سبك و ارزان

يكي از متدهايي كه اين روزها در ساخت مصالح ساختماني جديد از آن استفاده ميشود كاهش وزن تمام شده ساختمان يا همان سبك سازي سازه است.
اين فن اوري مزيت هاي زيادي از جمله صرفه جويي در زمان و هزينه ساخت است. و امكان ارائه سوله سبك و ارزان را به دنبال دارد.
اين تكنيك،سازه شما را از حوادث طبيعي مانند زلزله در امان نگه ميدارد و سازه را از خطرات احتمالي كه وزن زياد به ان ميرساند حفظ ميكند.
در اين زمينه به عنوان سازنده سوله سبك ، از روش حذف گزينه استفاده ميكنيم اين يعني در ابتدا عواملي را كه باعث سنگين شدن سازه ميشوند را حذف ميكنيم.
دو نوع معروف از انواع سوله سبك ، سوله سبك قوسي و سوله سبك خرپايي هستند. كه در نوع كاركرده ي آن ها نيز، تحت عنوان سوله سبك دست دوم در بازار سوله ها ، مورد معامله قرار مي گيرند.
ساخت سوله سبك خرپايي به دليل ايجاد امكان جابه جايي از محلي به محل ديگر در عين داشتن مراحل نصب و راه اندازي راحت، براي مهندسين و حتي افراد استفاده كننده از آن ها، شرايط مطلوبي را ايجاد كرده است.
افزون بر اين توضيحات لازم به ذكر مي باشد كه گفته شود عدم وجود فوندانسيون نيز يكي از راه هاي كاهش وزن و هزينه ي ساخت سوله سبك مي باشد كه همراه با پيشرفت صنعت و تكنولوژي در ذهن مهندسين سازه شكل گرفته است و روز به روز در حال افزايش تقاضا براي سفارش و ساخت در انواع كاربري ها مي باشد.
همان گونه كه در بالا اشاره كرديم در ساخت سوله سبك و ارزان ، قيمت هر متر مربع سوله سبك با كاهش زيادي رو به رو شده است و به همين دليل صرفه اقتصادي را براي بهره برداران از آن ها به دنبال دارد.

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۲۶:۲۸

سوله دست دوم اهواز

عوامل زيادي وجود دارند كه ساخت سوله نو را به عنوان يك اولويت مطرح مي كنند. كه از مهمترين اين عوامل امنيت و پايداري و كيفيت است . آنچه در اين جا مطرح است  بالابردن كيفيت و پايداري سازه ها براي استفاده مجدد تحت عنوان سوله دست دوم مطرح مي شود.. 

هزينه طراحي و ساخت سوله نو براي بسياري از مراكز تجاري و كارگاه هاي توليدي قابل تامين نيست و مي تواند مشكلات زيادي را به همراه داشته باشد.

از اين رو با توجه  به نوسانات بازار فولاد وتغييرات قيمتي آن نمي توان تمركز زيادي روي سوله هاي نو داشت . چرا كه ميتوان از راه كارهايي استفاده كرد كه هزينه كمتري براي راه اندازي پرداخت شود .  درصورت تامين زيرساخت ها وبالابردن توان بازسازي ومهندسي سازه مي توان ازسوله هاي دست دوم و بازسازي سوله هايي كه قبلا كار مي كرده اند استفاده كرد.

در خريد سوله دست دو بايد به عواملي مانند وزن سازه – سال ساخت – ابعاد و كيفيت سوله و ... توجه زيادي بشود اين موارد مي توانند در شهرهاي مختلف بنا به نوع آب و هوا و موقعيت محلي منطقه متفاوت باشند . مثلا در شهري مانند اهواز با توجه به موقعيت جوي و آب و هوايي كه دارد سازه ها بايد از مقاومت بيش تري در مقابل عواملي چون نور خورشيد و .. برخوردار باشند.

بنابراين سوله دست دوم اهواز بايد سازه اي مقاوم و به اصطلاح سوله دست دوم نياز روز و نيز سوله دست دوم در حد نو باشد تا بتوان كاربري مورد نظر را از آن ها انتظار داشت.

نگاهي به ليست قيمت سوله دست دوم اين آگاهي را به ما مي دهد كه چنان چه فردي براي بتواند سوله اي متناسب با كاربري مورد نظرش پيدا كند كه تمامي مشخصات فني در آن رعايت شده باشند ، مي تواند با هزينه كرد كمتري براي قيمت سوله دست دوم ، مكاني مناسب را براي انجام فعاليت خود پيدا كند.

 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ]