نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
سیگار برگ کوبایی
خرید بک لینک
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
قيمت باكس هتلی
قیمت تشک رویا
روانشناس كودك - ويژگي هاي تخصصي روانشناس كودك
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۲۵:۰۷

ساخت سوله ورزشي 

طراحي سوله ها توسط متخصصان و مهندسان سوله سازي و با استفاده از محاسبات دقيق و مهندسي انجام مي شود. فاكتور هاي مهم زيادي ( بارگزاري ها ، جرثقيل ، ارتفاع سوله و … ) درفرايندساختبايدرعايتشودتاسازهدربرابرحوادثطبيعيمقاوموپايدارباشد. بيتوجهيبههريكازمواردممكن است باعث خسارات بزرگ و غير قابل جبراني در سازه شود. 

كار ساخت و طراحي سوله معمولا براي ساختمان هاي صنعتي انجام مي شود از اين رو رعايت اصول استحكامي در آن بسيار مهم است. اين سازه ها در كارخانه هاي سوله سازي ساخته و سپس به محل اجرا حمل و نصب مي شوند.

با توجه به اين كه ساخت سوله در حال افزايش مي باشد ، سالن هاي ورزشي مناسب ترين محل براي ساخت سوله ها هستند كه مي توانند علاوه بر اين كه در مدت زمان كمي قابليت بهره برداري پيدا مي كنند ، از نظر هزينه ساخت سوله نيز براي بهرهر برداران از آن ها به صرفه باشند.

در كل ساخت سوله قيمت تمامي مواد و ابزار مصرفي در توليد يك سازه را به حداقل كاهش داده است و به همين دليل روي آوردن به توليد اين سازه ها در شمار ساخت سوله ارزان قرار مي گيرد.

ساخت سوله صنعتي ساخت سوله ورزشيساخت سوله دامداري و ... از افزايش چشمگيرتري به نسبت ساير كاربري ها در ايام گذشته برخوردار بوده است. 

سوله هاي ورزشي كه به روش خرپايي ساخته مي شوند داراي ساختار مقاوم و مستحكمي هستند كه مي توان از آن ها در كاربري هاي متفاوت از جمله استخرها , سالن هاي بدنسازي و .. استفاده نمود .

از جمله ي خصوصيات اين نوع سوله ها مي توان به موارد زير اشاره نمود :

1. وزن سبك سازه

2. معماري زيباي سازه

3. قيمت پايين سوله

4. ساختار مقاوم سوله

5. دهانه ي بزرگ سوله

6. و ..

 به همين دليل هم تنها مجموعه هايي قادر به ساخت اصولي اين نوع سوله هايند كه دانش كافي و تجهيزات به روزي داشته باشند .

 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۵۳:۲۹

سوله فروشي حومه تهران

سوله ها با سه روش متفاوت ساخته مي شوند :
سوله خرپايي
سوله تيرورقي
سوله يو بي ام 
كه هر كدام ويژگي هاي مختص خود را دارند .
خريد و فروش سوله خرپايي با استقبال بيش تري مواجه شده است و دليل اين امر كيفيت بالاي اين سازه هاست , اين سازه ها كه با عنوان سوله سبك و ارزان شناخته مي شود در موارد متعددي چون دامداري ها , كارخانه ها و .. مورد استفاده قرار مي گيرند .
فروش سوله در شهرك صنعتي به جهت ساخت سردخانه هاي صنعتي , انبار محصولات و .. صورت مي پذيرد , اين نوع سازه ها بايد با مقاومت و انسجام بالايي ساخته شوند چراكه امنيت و استحكام در اين سازه ها حرف اول را مي زند به همين دليل هم تجهيزات سوله سازي در اين نوع سازه ها به روز و مدرن است .

سوله دست دوم حومه تهران 

بسياري از متقاضيان مي توانند با خريد سوله دست دوم كارخانه و يا توليدي هاي خود را بنا كنند كه اين نه تنها هزينه ها را كاهش مي دهد بلكه سبب مي شود تا سازه در كوتاهترين زمان آماده و به مشتري تحويل داده شود .
سوله هاي دست دومي كه در حومه تهران نصب مي گردند به منظور مصارف گوناگوني مورد استفاده قرار گرفته مي شوند عمده دليلي كه باعث شده خريداران به خريد اين سوله ها تمايل داشته باشند قيمت مناسب و به صرفه ي اين نوع سوله هاست در مواردي كه كيفيت سازه مورد توجه نباشد بهترين انتخاب سوله هاي دست دوم است .

خصوصيات سوله

سوله سازي به دليل كاربرد عمدتاً صنعتي از نظر طراحي با ساير سازه‌ها متفاوت است خصوصاً آن كه قاب‌ها در اين نوع سازه‌ها كاملاً متفاوت بوده و داراي شيب مي‌باشند و دهانه‌ها نيز نسبت به ساير سازه‌ها بزرگ‌تر است. به دليل بزرگ بودن ابعاد تيرها و ستون‌ها، جهت اجراي اين سازه نمي‌توان از پروفيل¬‌هاي موجود در بازار استفاده نمود و بايد اقدام به ساخت آن‌ها كرد كه اصطلاحاً به آن تير ورق مي گويند.

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۴۳:۰۳

 

شركت سوله سازي

مرحله اول در ساخت سوله طراحي آن است كه قسمت مهمي را به خود اختصاص مي دهد 
 براي طراحي يك سوله اطلاعات زير مطلوب است:
تعداد قاب هاي طولي سوله
درز انقطاع
محاسبه ضريب طول موثر
درصد شيب سقف سوله
پس از طراحي نوبت به ساخت سوله است , سازه ها در داخل كارخانه و توسط ماشين ها و ابزارآلات مخصوص اين صنعت ساخته مي شوند , تيم اجرايي شركت ما با بهره گيري از به روزترين تجهيزات اقدام به ساخت سوله قيمت و سوله هاي قدرتمندي مي كند كه قابل استفاده در هر مكان و موقعيتي هستند .
زميني كه قرار است سازه در آن نصب و احداث گردد بايد آماده شود , آماده سازي شامل : خاك برداري , مسطح سازي و .. است . سوله ي ساخته شده پس از برشكاري و رنگ آميزي آماده ي بارگيري به محل مورد نظر مي شود , پس از انتقال سازه عمليات نصب و فونداسيون سازي آغاز مي شود تكنسين هاي مربوطه دراين مرحله قطعات سازه را به هم بسط داده و فونداسيون سازي را انجام مي دهند .
با بررسي ليست شركت هاي سوله سازي , سوله ساز هايي بنام را مي يابيم كه در اين عرصه فعاليت مستمر دارند , همواره شركت سوله سازي موفق عمل نموده كه از متريال و امكانات موجود بهترين استفاده را نموده است . تجهيزات سوله سازي كه به كاربرده اند از بهترين ها و به روز ترين ها بوده است .

قيمت سوله 

هزينه ساخت سوله به فاكتورهايي چون مصالح مصرفي , كاربري سوله , وزن سوله و .. بستگي دارد .
مصالح و متريال مصرفي هرچه با كيفيت تر و مرغوب تر باشد هزينه ها به نسبت افزايش مي يابد .
هزينه ساخت سوله صنعتي با هزينه ساخت سوله مرغداري و يا دامداري متفاوت است .
ساخت سوله سبك و ارزان نيازمند به كارگيري متدهاي سبك سازي سازه است .

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۴۱:۳۶

اجاره سوله

به سازه هاي فلزي شيب دار كه براساس محاسبات فني خاص توليد مي شود، سوله گويند. سازه هاي شيب دار يا سوله در لاتين با عنوان Gable Bents  يا Ridge Bents ناميده و معرفي مي شوند. از اين قاب ها در پوشش دهانه هاي بزرگ و در ساختمان هاي صنعتي و كشاورزي مانند كارخانه ها، انبارها، مرغ داري ها، آشيانه هاي هواپيما، سالن هاي ورزشي، تعميرگاه ها، پاركينگ ها، دامداري ها، فروشگاه ها و موارد متعدد ديگر استفاده مي شود. 
لازم به توضيح است گروه كثيري از شركت هاي بزرگ و كوچك دولتي و خصوصي با كمك اين سازه ها توانسته اند به پيشبرد اهداف صنعتي و اقتصادي خود كمك كرده، و طبق محاسبات پيش بيني شده، به راحتي قادر به توسعه و گسترش ابنيه خود باشند. 
در سال هاي قبل سيستم هاي خرپاسازي در ايران بسيار متداول بوده اما هم اكنون سوله سازي به علت مزاياي زيادي جايگزين آن گشته است.
اجاره سوله نيز مزاياي خاص خود را دارد در مواردي كه كارفرما نمي خواهد هزينه ساخت سوله را به دوش بكشد يا واحد توليدي موقتي است مي توان سازه اي را به مدت محدود اجاره كرد . 
 هريك از واحدهاي تجاري , صنعتي مي توانند سوله دست دوم ارزان اجاره كنند و در آن به فعاليت هاي اقتصادي بپردازند البته در سوله هاي دست دوم بايد به اين نكته توجه كرد كه سال ساخت سازه خيلي قديمي نباشد زيرا با افزايش طول عمر سوله ممكن است سازه دچار پوسيدگي شود كه اين هزينه هاي زيادي را به مشتري تحميل خواهد كرد .
در اجاره و خريد سوله دست دوم فروشندگان بايد سلامت سازه ي خود را ضمانت كنند زيرا نگهداري سوله هاي دست دوم خود داراي هزينه هايي است كه در صورت فرسودگي سازه هزينه هاي تعمير هم به آن اضافه خواهد شد .
اما زماني كه لازم است تا سازه دقيق و هدفدار باشد توصيه مي گردد  سوله نو از شركت سوله سازي تهيه شود , سازنده سوله در اين موارد تمام توان خود را به كار مي گيرد تا سازه اي مقاوم و ايمن را توليد نموده و با قيمت مناسبي در اختيار متقاضي قرار دهد .

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

09199911554

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۲۶:۲۳

سوله دست دوم در حد نو

مهم ترين مساله درسوله هاي صنعتي ثبات و استحكام سازه است به همين دليل هم روش ساخت سوله صنعتي به دليل نوع كاربري كه دارند متفاوت از سايرين است در اين سوله ها از روش هايي قدرتمند و امروزي استفاده مي شود همانند روش هاي خرپايي. سوله خرپا بهترين انتخاب براي ساخت پروژه هاي عظيمي چون كارخانجات صنعتي است.

سوله دست دوم در حد نو كه به روش خرپايي ساخته شده اند قابل اعتمادتر از ساير سوله ها هستند البته به شرطي كه سازه اساسا استاندارد ساخته شده باشد .

كاربردهاي سوله نو و سوله دست دوم

سوله دست دوم ارزان براي گلخانه

سوله هاي گلخانه اي به دليل اينكه سازه در معرض رطوبت موجود در گلخانه قراردارد بايد از آلياژ و رنگ درجه يك استفاده شود.خدمات اين شركت محدوديت جغرافيايي ندارد وتمامي خدمات در سراسر كشور يكسان و به يك قيمت ميباشد.

سوله دست دوم آماده و سوله نو براي سردخانه

سردخانۀ عمومي: در اين‌گونه سردخانه، مردم، توليدكنندگان و متصديان بخش خصوصي، مواد غذايي توليدي خود يا موادي كه در فصول ارزاني خريداري نموده‌اند را نگهداري مي‌كنند و بدين ترتيب سود عظيمي را شامل خودكرده و از دورريز محصول تا حدي جلوگيري مي‌كنند.

خريد سوله نو يا سوله دست دوم براي ورزشگاه ها از مركز فروش سوله دست دوم

تعيين مشاور ساخت ورزشگاه بررسي رزومه كاري انواع مشاورين ساخت و شركت‌هاي سازنده تجهيزات بررسي قيمت‌هاي پيشنهادي از ليست قيمت سوله دست دوم و بازديد از نمونه كارهاي ايشان و عقد قرارداد ساخت بهروش‌هاي موجود مانند پيمان مديريتي، كنتراتي نكاتي است كه هنگام ساخت آن بايد درنظر گرفته شود.

سوله دست دوم براي احداث كارخانه

شركت نوين سوله با بهره گيري از تكنولوژي روز دنيا وبا به كارگيري نيروهاي مجرب و متعهد ، پروژه هاي سوله سازي را از پي تا كليد را انجام ميدهد.

مزيت خريد سوله دست دوم نياز روز اين مي باشد كه متقاضي استفاده از سوله مي تواند با صرف هزينه اي كمتر از ساخت آن ها ، نياز خود را به داشتن چنين فضاهايي مرتفع كند و از مزاياي استفاده ار سوله بهره مند شود.

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۱۱:۵۸

فروش سوله اقساطي

انواع سوله هاي خرپايي

سوله هاي خرپايي انواع گوناگوني دارند. 
از جمله: خرپاي دو بعدي ، خرپاي سه بعدي، خرپاي چندگانه ، خرپاي پرات ، خرپاي وارن ، خرپاي كي

خرپاي دو بعدي

در اين نوع سوله خرپايي از طرح هاي مدرن و كلاسيكي استفاده شده است و داراي حجم و اندازه متناسبي است.

خرپاي سه بعدي

در اين نوع از سوله هاي خرپايي شبكه اي از اتصالات بكار رفته است.و داراي حجم سنگيني است.

خرپاي چندگانه

در اين نوع ميتوان به جرات گفت كه ضعف ها در دو نوع قبلي پوشش داده و نقاط قوت را در خود افزايش.

خرپاي پرات

از اين نوع سازه براي ساخت پل ها و سازه هايي كه به شكل تاق هستند . استفاده مي گردد. بيشترين فشار بر روي قسمت عمودي آن است.
صنعتگراني كه در راستاي خريد سوله خرپايي اقدام به بهره برداري از آن ها كرده اند و مي خواهند محل جديدي را احداث كنند اما توان خريد سوله نو از سوله فروشي كرج فروش سوله در شيراز فروش سوله در كرمان ندارند ويا مدت زمان استفاده آن ها از سوله ها كم مي باشد ، مي توانند اقدام به اجاره سوله يا خريد سوله دست دو از مراكز فروش سوله دست دوم نمايند و يا خريد سوله به صورت اقساط كرده و كار خود را راه بيندازند.

فروش سوله اقساطي مرغداري 

يكي از فاكتورهاي مهم در ساخت و فروش سوله مرغداري توجه به تهويه مناسب داخل سالن است . سوله هاي مرغداري را در متراژهاي مختلف مي سازند كه همگي يكسري ويژگي هاي مشترك دارند , ارتفاع كم سازه و ساختار قوسي شكل آن از خصوصيات اين نوع سوله هاست حوضچه هاي آّب هم در سالن هاي مرغداري به جهت خنك نمودن هواي محوطه ساخته مي شود .

فروش سوله نو دامداري 

اين نوع سوله ها در ابعاد بزرگي به جهت نگهداري دام ها و محصولات آن ها ساخته مي شوند , تجهيزات نصب شده در اين سوله به قرار زير است : تجهيزات روشنايي , تهويه هوا , سيستم هاي گرمايش سرمايش و ..
نويسنده :شاهي
تاريخ: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۳:۴۸

خريد سوله در تهران 

متقاضيان خريد سوله در تهران خريد سوله در كرمان خريد سوله در شهرك صنعتي ،  مي توانند بنا به نوع نياز خود و نوع كاربري سازه اقدام به خريد سوله دست دوم كنند . دليل استفاده از سوله هاي دست دوم اين است كه زمان ساخت در اين نوع سوله ها حذف شده و سازه به سرعت آماده و به مشتريان تحويل داده مي شوند  , علاوه براين هزينه ها دراين نوع سوله ها كاهش مي يابدكه قابليتي مطلوب براي اين نوع سوله ها محسوب مي شود .
در مواردي كه كيفيت سازه از اهميت زيادي برخوردار است استفاده از اين سوله هاي دست دوم آماده پيشنهاد نمي گردد و بهتر است از سوله هاي نو كه طبق استانداردها و قوانين سوله سازي ساخته شده اند استفاده نمود چرا كه سوله هاي دست دوم ممكن است تاريخ ساخت قديمي داشته باشند و همين امر سبب پوسيدگي و فرسودگي سازه است در اين موارد به طبع هزينه هاي نگهداري و تعمير سازه به طور سرسام آوري افزايش خواهد يافت .

خريد سوله خرپايي 

سوله هايي با ظاهر ساده اما بسيار كاربردي كه باعث سوق متقاضيان به اين نوع سوله ها شده است  .سوله هاي خرپايي از پروفيل هاي صنعتي ساخته شده اند و هندسه آن ها مي تواند بنابه خواست مشتري تغيير پيدا كند.

از ديگر مزاياي سوله هاي خرپايي

 • امكان باز و بسته كردن سازه به دفعات مكرر
 • قيمت به نسبت ارزان سوله هاي خرپايي
 • ثبات بالاي اين نوع سوله ها
به غير از مساله خريد و فروش سوله ، اين امكان براي افراد به وجود آمده است كه بتوانند براي مدتي معين رو به سمت اجاره سوله بياورند و به عنوان مثال با اجاره سوله در جاده مخصوص ، نياز خود را به داشتن فضايي گسترده و سرپوشيده مرتفع نمايند.
نويسنده :شاهي
تاريخ: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۱۰:۴۴

 

سازنده سوله

سازنده سوله ، سوله سازي را  براساس نياز هاي ساختماني انجام مي دهد و متناسب با كاربرد هاي مختلف سوله هاي ساختماني ميتواند براي كاربرد هاي مختلف طراحي و ساخت انجام شود.

ساخت سوله ميتواند به عنوان يكي از راه كار هاي مهم در ساخت و ساز و به ويژه ساخت و ساز صنعتي محسوب شود. ساخت سوله با توجه به توانايي سرمايه گذاري و همچنين وسعت كاري مورد نياز ميتواند دلايلي براي ساخت سوله محسوب شود.

آنچه درباره ساخت سوله مطرح است طراحي و پياده سازي فني است كه ميتواند مورد توجه متقاضيان و خريداران سوله قرار گيرد. 

برخي كارفرمايان ترجيح مي دهند به جاي سوله هاي نو از سوله هاي دست دوم استفاده كنند در اين موارد كيفيت سازه از اهميت چنداني برخوردار نيست و كارفرما مي خواهد با صرف هزينه پايين ، يا به نوعي كاهش قيمت سوله سازي ، سازه اي به جهت احداث توليدي خود در اختيار داشته باشد . 

شركت سوله سازي با تامين سوله دست دوم نياز روز بازار را مرتفع مي كند و با كاهش هزينه هاي خريداران مي تواند نقش تعيين كننده در اين بين داشته باشد , قيمت سوله هاي دست دوم بر اساس نرخ روز سازه هاي فلزي محاسبه مي شود .

سوله سازي اردبيل ، سوله سازي مشهد ، سوله سازي اصفهان و ... مانند سوله سازي در تهران در سال هاي اخير پيشرفت زيادي داشته است و سعي كرده اند كه با استفاده از تجهيزات سوله سازي گام هاي بلند و مثمر ثمري را براي توسعه دادن اين صنعت بردارند و هزينه هاي كارفرمان و صاحبان مشاغل را تا حد امكان پايين بياورند.

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۰۳:۱۲

قيمت هر متر مربع سوله سبك 

يكي از رايج ترين سوالاتي كه افراد از ساخت يك ساختمان فولادي پيش ساخته مي پرستند اين است كه « هزينه ساخت يك ساختمان سوله فلزي در هر متر مربع يا قيمت ساخت سوله چقدراست؟ »متاسفانه براي فردي كه درخواست اطلاعات را ارائه مي دهد، محدوده اي براي مثال ۲۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان به عنوان قيمت همه جانبه در هر متر مربع اعلام نمودن بسيار براي شركت‌ها سخت است. در حقيقت، اگر آنها انجام دهند، ممكن است مشكلي بزرگتر پيش آيد. به سادگي عوامل زيادي در قيمت مانند محل، زمان سال، طراحي، اندازه، لوازم جانبي، كار، اتحاديه ها و حتي اقتصاد جهاني وجود دارد

سوله ها در انواع مختلف سبك و سنگين قابليت ارائه و توليد را دارند. عمده ترين دليل استفاده و بهره  برداري از سوله ها را مي توان مي توان هزينه ي كاهش يافته آن ها در ساخت و اجرا دانست. كه البته هزينه سوله سبك دست دوم باز هم كاهش يافته تر از هزينه ساخت نو مي باشد.

قيمت هر متر مربع سوله سبك بسيار كمتر از هزينه ي ساخت متراژي در ساختمان ها مي باشد و به همين دليل كاربران زيادي مشتاق به استفاده از سوله ها شده اند.

اگر بخواهيم ليستي از سوله ارزان را ارائه دهيم مي توانيم از : 

 

نام ببريم. 

سوله سبك قوسي

سوله سبك قوسي يكي از انواع سوله ها مي باشد كه ، در ابعاد و متراژهاي مختلفي ساخته و به جهت كاربري هاي متفاوتي در اختيار خريداران و مشتريان قرار داده مي شود اين نوع سوله ها قيمت مناسبي دارند كه عمدتا به خاطر وزن آن هاست .

قوس اين نوع سوله ها سبب شده تا بتوان از آن ها در مصارفي چون  ساخت سوله مرغداري ها و پرورش طيور استفاده نمود .

نويسنده :شاهي
تاريخ: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۵۲:۴۷

ساخت سوله دامداري 

ساخت سوله در ايام فعلي جاي بسياري از ساختمان ها را در كاربري هاي مختلف گرفته است و مي توان با محاسبه هزينه ساخت سوله اقدام به ساخت سوله صنعتي ، ساخت سوله مرغداري ،ساخت سوله ورزشي و ... اقدام كرد.

قيمت ساخت سوله از ساختمان سازي ها بسيار كمتر است به همين دليل آن ها را در شمار سازه هاي مقرون به صرفه و سوله ارزان براي هر كاري قرار مي دهند.

سوله ها با ساختاري كه دارند همواره در مكان هايي چون دامداري ها , گاوداري ها , مرغداري ها و .. مورد استفاده قرار گرفته مي شوند از مهم ترين قابليت هايي كه اين نوع سوله ها بايد داشته باشند تجهيزات تهويه و روشنايي است به همين دليل هم سازه ها را به گونه اي مي سازند كه امكان نصب اين نوع تجهيزات را داشته باشند .

سقف سوله هاي دامداري به جهت اينكه نورگير باشند به صورت قوسي ساخته مي شوند , سوله سبك قوسي كه يكي از انواع سوله هاست در اين موارد بسيار كاربردي است اين سوله ها با ارتفاعات كمي ساخته مي شوند و از تجمع آب در باران در جلوي سازه جلوگيري مي كند .

بايد توجه داشت تا سوله توان تحمل وارد بر اثر بار هاي طبيعي منطقه را داشته باشد به عنوان مثال در مناطق سردسير ميزان بار برف بالاست و در اكثر فصول سال برف مي بارد پس سوله هم به تغييرات دمايي و هم به وزن برف بايد مقام باشد. پس بايستي هزينه كرد اين مقاوم سازي ها را نيز در هزينه ساخت سوله در نظر داشته باشيم.

 

 

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ]