نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
سیگار برگ کوبایی
خرید بک لینک
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
قيمت باكس هتلی
قیمت تشک رویا
مشاوره
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :plm
تاريخ: 1397/4/21  ساعت: ۱۱

 

مشاوره بلوغ پسران 

بسياري نوجوانان به هنگام ورود به سن بلوغ نياز به مشاوره دارند , در اين بين والدين مي توانند از يك مركز مشاوره نوجوانان كمك گرفته و مشكل فرزند خود را با او درميان بگذارند .

آموزش مسائل بلوغ پسران و دختران اهميت زيادي دارد كه برخي مركز مشاوره ها به صورت تلفني اين آگاهي ها و اطلاعات را در اختيار نوجوان و والدين قرار مي دهند .

سوال مهي كه والدين در اين خصوص از مشاوران مي پرسند اين است كه چگونه به سوالات كودكان پاسخ دهيم ؟ دانستن اين مطلب به نحوه آموزش بلوغ به نوجوانان كمك شاياني خواهد كرد .

نحوه مشاوره بلوغ پسران 

شناخت شخصيت نوجوان در سن بلوغ :

وقتي كه والدين ويژگي‌هاي دوره نوجواني و دوره بلوغ  نوجوانان را مي شناسند . بسياري از رفتارهاي ناخوشايند آنان را غيرطبيعي نپندارند  و اين امر موجب بروز عكس‌العمل در والدين نمي شود و به تيرگي روابط با نوجوان نخواهد انجاميد.

استفاده از روش تغافل (ناديده گرفتن):

از موثرترين روش‌هاي تربيتي در اين دوره «روش تغافل» است. يعني مسائل و مشكلات نوجوان را بزرگ نشان ندهيم كه در او ايجاد وحشت نمايد و يا او را به لحاظ رفتارهايش دائم باز خواست ننمائيم.

بلكه نوجوان بايستي همواره در حالت خوف و رجاء باشد. شايد گاهي لازم باشد از خطايش چشم پوشي كنيم تا رويش به رويمان باز نشود. البته گاهي تشخيص آن با هوش و ذكاوت خودتان است.

ايفاي نقش راهنمايي بجاي دستوري:

در برخورد و رفتار با فرزندان در سن بلوغ بايد از نقش دستور دهنده به نقش همراه و همدل تبديل شويد.

آموزش:

مهمترين دليل ترس و اضطراب از هر موضوعي جهل و ناآگاهي نسبت به آن موضوع مي‌باشد كه ضروري است براي كاهش ترس و اضطراب‌هاي نوجواني آموزش‌هاي لازم در مورد:

بلوغ، مهارت دوست‌يابي، مهارت حل مساله، گذراندن اوقات فراغت، مهارت برنامه‌ريزي درسي و مواردي از اين قبيل به نوجوان آموزش داده شود.

برقراري رابطه دوستانه و عاقلانه:

ما والدين با مراقبت دوستانه و عاقلانه خود احساس ايمني و اطمينان را در وجود نوجوان ايجاد مي‌كنيم. و اين رابطه دوستي كه در  رفتار با فرزندان در سن بلوغ در پيش گرفته ايم به معني اينكه تمام خطاها و لغزش هايش را نديد بگيريم، نيست!

:
برچسب‌ها:

نويسنده :plm
تاريخ: 1397/4/20  ساعت: ۰۹

مشاوره كودك و نوجوان 

يكي از دغدغه هاي مهم والدين دوران كودكي و سن نوجواني فرزندانشان است اينكه اين سنين را بدون هيچ دردسري بگذرانند و آينده ي خود را با تمام قوا بسازند , از اين رو با مشورت با روانشناسان و كارشناسان مي تواند كمك كننده باشد .

تعريف روانشناسي كودك در علم روانشناسي از اهميت زيادي برخوردار است و از اين سنين به عنوان سنين طلايي ياد مي شود , مشاوره كودك و نوجوان براي كمك به مشكلاتي كه والدين و يا حتي خود كودكان و نوجوانان دارند بسيار كارساز است .

مشاوره كودك و نوجوان تلفني 

مشاوره تلفني كودك تنها با تماس با يك مركز مشاوره امكان پذير است , شما در كوتاهترين زمان به يك كارشناس باتجربه وصل شده و با او به مشورت خواهيد پرداخت . 

كودكان و نوجوانان به دليل حساسيت‌ هاي ويژه‌ اي كه در هر سني دارند، ممكن است نيازها و خواسته‌ هاي متفاوتي داشته باشند و در عين حال والدين نيز انتظارات و خواسته‌ هايي از آنان داشته باشند، پس مشاوره كودك و نوجوان مي‌ تواند اين نيازها و خواسته‌ ها را هماهنگ نمايد.

مشاوره كودك و نوجوان

مشكلات رفتاري كودكان خود را جدي بگيريد. گاه برخي از رفتارها به نظر شما طبيعي به نظرم مي رسد اما عدم رسيدگي به آن ها و تداومشان مي تواند سبب آسيب آن ها در آينده شود.

در صورتي كه هر مشكل و رفتار غير طبيعي را در مدتي طولاتي در فرزند خود مشاهده كرديد بهتر است هر چه سريع تر با متخصصين كودك مشورت كنيد

تربييت جنسي كودك

تربيت جنسي كودك در كشور ما آنگونه كه لازم است جدي گرفته نمي شود ، حال آن كه از بخش هاي مهم تربيت آنها است. برخي از والدين تصور مي كنند كه نياز نيست هيچ اقدامي در رابطه با تربيت جنسي كودك خود انجام دهند و به مرور زمان او خود برخي از مسائل را مي فهمد.

اگر كودك شما در زمان نامناسب و به نادرستي با مسائل جنسي آشنا شود، اين مسئله در زندگي اون مشكلاتي ايجاد خواهد كرد. تربيت جنسي فرزندان خود را جدي بگيريد!

:
برچسب‌ها:

نويسنده :plm
تاريخ: 1397/4/17  ساعت: ۱۲

مشاوره رايگان 

مشاورات اين مركز در قالب مشاوره رايگان تلفني به شما عزيزان ارائه مي شود , شما مي توانيد در هر جايي كه هستيد از مشاوره تلفني رايگان شبانه روزي بهره مند شويد .

اغلب افراد تا مشكلي در زندگي زناشويي و خانوادگيشان پيش مي آيد سريعا اعتماد به نفس و روحيه ي خود را از دست مي دهند و گاهي هم دچار افسردگي مي شوند در همين ابتداي امر با يك روانشناس مشورت كنيد و راه حل درست را از او بخواهيد .

اين مشكل مي تواند در رابطه با فرزند شما باشد كه مي توانيد از مشاوره تلفني كودك برخوردار شويد , يا اينكه با همسر خود به مشكل برخورده ايد كه راه حل آن مشاوره رايگان خانواده است .

مشاوره رايگان و وظايف مشاور 

مشاور روانشناسي وظايف بسياري دارند كه از ميان آنها ميتوان به ارزيابي خانواده، زود درماني، خانواده درماني، آموزش و تمرين و مطالعه درباب موضوعات مربوط به خانواده و بهبود آن. براي نيل به اهداف فوق بسياري از مشاورين خانواده با برگزاري كلاس هاي آموزشي، پركشاپ ها و سمينار اقدام به آموزش خانواده ها به صورت عام و عمومي ميكنند.

مشاوره خانواده چيست؟

به عبارت ديگه افراد متخصص در رشته روانشناسي ميباشند كه به موضوعات مربوط به خانواده و كودكان ميپردازند. هدف آنها محافظت از حقوق افراد در خانواده و تعريف صحيح براي تمامي افراد ميباشد. مشاوره روانشناسي خانواده يكي از مهم ترين اقدامات براي حفظ سلامت خانواده و به تبع آنها جامعه و كشور ميباشد.

چرا از مشاوره رايگان خانواده استفاده كنيم؟

مشاوره خانواده ميتواند به بهبود مشكلات خانوادگي با همسر، فرزندان و ديگر اعضاي خانواده كمك بسيار كند. ممكن است شما درگير مشكلات همچون موضوعات مالي و اتفاقات قبل و بعد از ازدواج، نحوه اشتباه تعامل با والدين و يا فرزندان باشيد و راه كارهاي شخصي شما جواب درستي براي حل اين معضلات نباشيد.

در بسياري از موارد يك يا چند نفر از اعضاي خانواده داراي مشكلات روحي رواني پنهان ميباشند كه به دليل درك درست توسط خود شخص و اطرافيان اين پديده پنهان مانده و در سازگاري با ديگر افراد دچار مشكل ميشوند. از طرفي در بسياري از مواقع اعضاي خانواده بر انجام فرضيه هاي فردي اصرار ميكنند كه نتيجه آن فاصله گرفتن هر چه بيشتر افراد از يك ديگر و وارد شدن صدمات جبران ناپذير به اركان خانواده ميشود.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :plm
تاريخ: 1397/4/14  ساعت: ۰۸

مشاوره تلفني رايگان خانواده 

اكثر افراد وقتي به يك مشكل بر مي خورند سعي دارند كه خود به تنهايي آن را حل و فصل كنند برخي ها هم كه اصلا به روانشناس و كمك هاي آن اعتقادي ندارند و مي خواهند خود يه تنه همه مشكلات را به دوش بكشند كه مطمئنا در اين زمينه موفق عمل نخواهند كرد , صحبت با يك روانشناس مي تواند مفيد واقع شود و در حل بسياري از مشكلاتتان راه گشا باشد .

برخي ها علاقه اي به مشاوره حضوري ندارند در اين موارد مي توانند از مشاوره تلفني رايگان خانواده برخوردار شوند , مشاور تلفني رايگان به شما براي تصميم گيري بهتر كمك مي كند . 

مشاوره تلفني رايگان خانواده شبانه روزي 

در بيشتر موارد مشاوره هاي تلفني ديده شده است كه از ميزان بار رواني روي مراجعان بعد از مشاوره به شدت كاسته شده است. اين اولين و مهمترين وي‍ژگي مشاوره تلفني است. افراد در بيشتر ساعات روز و در برخي موارد بصورت 24 ساعته ميتوانند از خدمات مشاوره تلفني برخوردار شوند . 

اين امر ميزان تطابق زمان مشاوره را با نيازهاي مشاوره افراد به ميزان زيادي افزايش ميدهد. مزيت سوم مشاوره تلفني روانشناسي هزينه كم آن است كه امكان مشاوره با تعداد زياد جلسات مشاوره را فراهم ميكند. همچنين در اين روش فرد در هر موقعيت جغرافيايي ميتواند از اين نوع مشاوره روانشناسي تلفني برخوردار شود. بعلاوه مشاوره تلفني در مركز روانشناسي ما همراه با ايجاد فايل درماني براي فرد است كه حتي تا سالها بعد از درمان به عنوان مراجعه كننده توسط مشاور ما بصورت دوره اي و رايگان مورد مشاوره و بررسي مشكلات، قرار ميگيرد. اين روش در واقع درمان ادامه داري است كه درمان هاي روانشناسي با ماهيت طولاني مدت را بخوبي تحت پوشش قرار ميدهد. مشاوره تلفني روانشناسي و يا روانشناختي يك روش كارآمد و ارزان و البته پيشرفته براي همه افراد است.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :plm
تاريخ: 1397/4/12  ساعت: ۱۵

 

مشاوره كودك تلفني رايگان

بسياري افراد در سنين كودكي با مسائل و مشكلات روبه رو بوده اند اما والدين و خانواده هاي آنان بنا به دلايلي به اين مشكلات بر توجهي كرده اند حال در سنين جواني و بزرگسالي اين افراد دچار مشكلاتي جدي شده اند لزوم دريافت مشاوره در سنين كودكي اينجاست كه نمايان مي شود .

دكتر روانشناس كودك بايستي دانش و تجربه كافي در اين زمينه را داشته باشد و با راهنمايي صحيح والدين آنان را براي كمك به فرزندشان آموزش دهد .

در مشاوره كودك تلفني رايگان چه كاري صورت مي گيرد ؟ 

در فرآيند مشاوره رفتاري كودكان به صورت كاربردي مسائل را ياد مي گيرند. به اين معني كه با كودكان خردسال با كل خانواده با ابزارهاي نقاشي، بازي و صحبت كردن مراحل درمان پيش مي رود.

روانشناسان كودك براي كودكان و نوجوانان بزرگتر بر روي فعاليت ها و افكاري متمركز مي شوند كه بر مهارت هاي مورد نيازشان اشاره دارد. آنها احساسات خود را بيان مي كنند و با هم به حل مسئله مي پردازند.

مشاور كودك و نوجوان ، بچه ها را حمايت و تحسين مي كند، زيرا بچه ها اين كار او را ياد مي گيرند. مشاوره كودكان به كودكان كمك مي كند كه به خود باوري برسند و نقاط قوت خود را پيدا كنند. درمان، الگوهاي تفكر مفيد و عادات رفتاري سالم را ايجاد مي كند.

روانشناس ممكن است كودك و پدر و مادر را با هم ملاقات كند يا تنها با كودك ملاقات كند. اين مسئله بستگي به سن كودك دارد. درمانگر ممكن است با والدين نيز ملاقات كند تا راهنمايي ها و راهكارهاي خود را براي كمك به فرزندشان در خانه ارائه دهد.

طول دوره درمان مشاوره كودك تلفني رايگان

مدت زمان درماني بستگي به اهداف شما و متخصص كودك شما دارد. اغلب اوقات يك درمانگر ممكن است با كودك شما يك بار در هفته براي چند ماه جلسه درمان داشته باشد، و يا دو جلسه در هفته .

:
برچسب‌ها:

نويسنده :plm
تاريخ: 1397/4/11  ساعت: ۱۰

علائم اوتيسم در كودكان

بيماري اوتيسم در كودكان مشكلات زيادي را براي خانواده ها به همراه خواهد داشت , اما والديني كه مي خواهند كودكشان در آينده همانند افراد عادي زندگي كنند بايستي يكسري سختي ها و مشكلات را به جهت درمان اين بيماري تحمل كنند .

علت عمده بروز اختلال اوتيسم به مواردي چون : اختلالات كروموزومي , عوامل ژنتيكي , عوامل جنيني , عوامل شناختي و ناهنجاري هاي مغزي بر مي گردد .

علائم اوتيسم در كودكان و درمان آن

دلايل اصلي اوتيسم همان ها بود كه در بالا گفته شد , 15 ژن مختلف در اين بيماري نقش دارند به همين دليل هم بيماري با اختلالات پيچيده محسوب مي شود . حال اين سوال براي بسياري افراد پيش مي آيد كه آيا بيماري اوتيسم درمان ميشود ؟

روند رشد اين بيماري را مي توان با روش هايي كنترل كرد . درمان دارويي اوتيسم , گفتار درماني ها , كار درماني و .. از روش 

هاي تشخيص و درمان اين بيماري است .

علائم اوتيسم در كودكان و مشاوره با متخصصين 

اگر كودك از طرف شما و يا دكتر مخصوص خود مظنون به اُتيسم باشد به هر حال بايستي توسط شخصي كه در زمينه اُتيسم تخصص دارد معاينه دقيق شود و تست هاي اتيسم انجام شود. ممكن است اين فرد يك روانشناس ، روانپزشك و يا يك متخصص رشد اطفال باشد .گاهي ممكن است براي يك تشخيص دقيق و درمان به يك تيم متخصص نياز شود اين تيم مي تواند از افراد زير تشكيل شود :

1. رفتار درمان : اين شخص مي تواند علاوه بركمك به بهبود توانائي هاي كودك در كارهاي روزانه مانند لباس پوشيدن ، غذا خوردن و ساير كارهاي استقلالي، همچنين در بهبود وضعيت حواس پنجگانه ، قدرت تشخيص و ساير توانائي هاي كودك او را ياري كند.

2. كار درمان : يك كار درمان، كودك را در استفاده درست از عضلات و اندامهاي بدن براي انجام كارهاي بزرگ و كوچك بدني مي تواند ياري كند .

3. گفتار درمان : در بهبود وضعيت گفتار كودك و افزايش توانائي او در مهارتهاي كلامي بسيار مؤثر است .

:
برچسب‌ها:

نويسنده :plm
تاريخ: 1397/4/10  ساعت: ۱۵

 

مشاوره روانشناسي تلفني رايگان 

مشاوره روانشناسي تلفني رايگان در مواقع اضطراري بسيار كاربردي است , در اين موارد مي توانيد با مشاوره تماس گرفته و راهكار سريع مشكل خود را بخواهيد , در اين نوع مشاورات ديگري نيازي به وقت قبلي و انتظار نيست در همان لحظه مي توانيد با يك روانشناس به مشاوره شغلي و تحصيلي بپردازيد .

مشاوره روانشناسي تلفني رايگان خانواده 

يكي از مشكلاتي كه امروزه بسيار فراگير شده است , مشكلاتي خانوادگي و ناسازگاري هريك از اعضاي خانواده است . مشاوره خانواده در اين موارد به صورت تلفني و يا حضوري ضروري است . 

در حيطه ي مركز مشاوره تلفني خانواده و نوجوان هم به صورت كودك است يعني گاهي مشكلاتي براي والدين در رفتار كردن با نوجوانشان پيش مي آيد كه منجر به مشاجرات بين آن ها شود كه گاهي مشكلات كوچك حل نشده در بين والدين و نوجوان عواقب بدي را در پي خواهد داشت .

و باقي مشاوره هاي تلفني مي تواند در زمينه هاي ديگرباشد كه گاهي فردي توسط افراد خانواده در حال اذيت شدن است و نياز به كمتر دارد كه در بسياري از موارد افرادي كه به علت مشكلات پيش آمده اقدام به خودكشي مي كنند ممكن است اطرافيان نتوانند متقاعدش كنند كهصرف نظر كند و در اين شرايط از يك دكتر روانشناس تلفني درخواست كمك كنند و يا از دست دادن افراد خانواده در تصادف و مرگ هاي آني ممكن است اطرافيان را بهت زده كرده و نقش يك روانشناس مي تواند در اين زمينه ها بسيار پر رنگ باشد.

مشاوره روانشناسي تلفني رايگان ازدواج

ترجيح براي مشاوره ي ازدواج حضوري است اما مركز مشاوره تلفني ازدواج در يك سري از مشكلات و مسائل جزئي مي تواند شما را همراهي كند . شما در جلسات حضوري براي مشاوره ي ازدواج تست هاي شخصيت و تست هاي ازدواج را انجام ميدهيد و زبان بدن هم يك بعد ديگر است كه دكتر روانشناس مي تواند بسياري از اين مسائل را در جلسات حضوري تشخيص دهد . اما بعضي اوقات شما مي توانيد سوالات خود را از مشاور تلفني سوال كنيد

:
برچسب‌ها:

نويسنده :plm
تاريخ: 1397/3/2  ساعت: ۰۵

سوله ساز

ساخت سوله ها براساس اهداف و كاربريها، متنوع مي باشد و نسبت به سازه هاي بتني ارزانتر است در مواردي از سوله هاي دست دوم هم مي توان استفاده كرد ولي اين روش را نمي توان راه حلي براي همه مشتري ها در نظر گرفت و با توجه به ابعاد سوله درخواستي بايد اقدام به ساخت كرد . در ساخت سوله توسط سوله ساز  علاوه بر زميني كه سازه در آنجا احداث مي شودو در قيمت سوله در  سوله سازي موثر است فاكتورهاي ديگري هم موثر است.

زمين محل اجراي سوله 

زمين و نوع تراكم خاك و شيب آن و حتي شمالي , جنوبي بودن آن و جهت شرقي و غربي در بسياري از پروژه ها حتي طول زمين نيز با در نظر گرفتن موارد بالا به دليل حجم خاك برداري و ميزان شيب زمين و مقدار خاك ريزي بسيار حائز اهميت است به زبان ساده تر براي اجراي سوله طول و عرض سوله و طول و عرض زمين و شيب آن و مقدار خاك برداري و خاك ريزي توسط سازنده سوله در قيمت تمام شده سوله تاثير زيادي دارد بنابراين انتخاب زمين با در نظر گرفتن موارد بالا در قيمت سوله توسط شركت سوله سازي  تاثير زيادي دارد.

ميزان تراكم خاك

در زمين هايي كه تراكم خاك كمتر است ، جهت جلوگيري از حوادث ناشي از زلزله و نشست سازه نياز به فنداسيون با ابعاد بيشتر و آلموتور بندي قوي تر ميباشد. 

در مرحله سوم نسبت نوع سوله سازي  با وزن تمام شده آن متفير است. چراكه ساخت سوله به دلايل متعددي در وزن هاي متغيري ساخته ميشود بنابراين با در نطر گرفتن مواردي كه به آن اشاره خواهيم كرد ميتوان به دلايل اختلاف وزن ساخت سوله پي برد كه از آن جمله محل اجراي سوله ميباشد. محل اجراي سوله به علت محاسبات بار برف و زلزله و ميزان وزش باد در تمامي دنيا متغير است. مثلا مناطقي كه بارش برف دارد مانند سوله سازي اردبيل به دليل تحمل وزن بارش برف روي سقف سازه قاعدتا سوله سنگين تر با تجهيزات سوله سازي ساخته شده و در مناطق گرمسير كه عمدتا بارش برفي وجود ندارد امكان ساخت سوله با وزن بسيار سبك تري امكان پذير با تجهيزات سوله سازي است.

 شركت نوين سوله(novinsoole) توليد كننده سوله هاي فوق سبك صنعتي --->novinsoole.com

 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد


09199911554 

 


مهندس عسگريان
:
برچسب‌ها:

نويسنده :plm
تاريخ: 1397/3/1  ساعت: ۰۵

محاسبه هزينه ساخت سوله

در اصطلاح عاميانه و لغوي به سوله سازه اي با سقف شيب دار گفته مي شود. اين سازه بر اساس محاسبات خاص و حساسي ساخته مي شود. از اين سازه ها در مكان هاي مختلفي استفاده مي شود و كاربرد هاي مختلفي دارد. از كاربرد هاي آن مي توان به مرغداري ها، اشيانه هاي هواپيمايي، سالن هاي ورزشي، استاديوم ها و… اشاره كرد.  . دهانه سوله ها با توجه به كاربردي كه دارا مي باشد متفاوت است. به اين منظور كه هر چه مكان مورد نظري كه سوله براي آن ساخته مي شود بزرگ تر باشد دهانه ي گسترده تري را دارا است. در سازه ي سوله ابعاد تير ها و ستون ها بسيار بزرگ مي باشد به همين دليل در پروفيل هاي ان مي بايست از تيرورق استفاده كرد.

عوامل موثر در محاسبه هزينه ساخت سوله

كاربري سوله كه به اين معني مي باشد كه هدف شما از ساختن سوله چيست و براي چه نوع مكاني مي خواهيد اقدام به ساخت سوله نماييد.

ابعاد سوله و نوع سوله اي كه مي خواهيد بسازيد.

نياز بودن به جرثقيل يا خير

شرايط اقليمي و نوع مكان احداثي

مصالح پوشش ديوار

مصالحي كه براي پوشش سقف استفاده مي شود.

مصالح مورد نياز براي نماي سوله

پوشش كف سالن

تجهيزات مورد نياز براي روشنايي

تجهيزات مورد نياز براي ارائه ي سيستم تهويه ي مطبوع

 

يكي از موثرترين راه هاي پايين آوردن هزينه ساخت سوله  استفاده از نيزوهاي كارآمد و متخصص است كه مي توانند با دانش خود بسيار اثرگذار باشند و قيمت ساخت سوله مرغداري – ساخت سوله دامداري – ساخت سوله صنعتي – ساخت سوله ورزشي و يا هر نوع سوله ديگري را به ميزان قابل توجهي كاهش دهند كه اين مساله هم به نغع سازندگان و هم به نفع خريداران است , پس با آگاهي در اين زمينه مي توان هزينه هاي اضافي را كاهش و يا حذف نمود .

شركت نوين سوله (novinsoole) سازنده انواع سوله هاي مدرن صنعتي --->novinsoole.com

 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد


09199911554 

 


مهندس عسگريان
:
برچسب‌ها:

نويسنده :plm
تاريخ: 1397/2/30  ساعت: ۱۷

سوله سازي در تهران

امر سوله سازي در شهر هاي گوناگون معمولا داراي شركت هاي گوناگوني مي باشد. سوله سازي در تهران نيز در شركت هاي متعددي صورت مي گيرد.

سوله چيست؟

سوله به سازه هايي فلزي گفته مي شود كه سقفي شيب دار دارند.

 سوله ها در دنياي صنعت امروز كاربردي بسيار گسترده دارند. از سازه ي سوله در مكان هاي مختلفي استفاده مي شود. اين مكان ها مي توانند ساخت سوله ورزشي، تالار ها، سالن هاي همايش، كارخانه هاي توليدي , ساخت سوله مرغداري , تعميرگاه ها , ساخت سوله صنعتي وغيره باشند.

سازه ي سوله به طور كلي سازه اي مي باشد كه امر طراحي آن بسيار پيچيده مي باشد. طراحي سوله ها بر اساس محاسبات فني خاصي صورت مي گيرد. در ساخت سوله ها معمولا گستردگي دهانه بسيار حائز اهميت مي باشد. چرا كه از سوله در پروژه هاي عظيم استفاده مي شود به همين منظور دهانه ي گسترده در درجه ي اول قرار دارد. بنابراين براي اين امر مي بايست از سوله اي استفاده شود كه بتوان در آن گستردگي دهانه را ايجاد كرد.

 

نكات حائز اهميت در ساخت  

پوشش سقف

بررسي و اندازه گيري ميزان مقاومت خاك 

در نظرگرفتن بار ديناميكي جرثقيل سقفي هنگام ساخت 

طول سوله 

جهت و سرعت وزش باد 

ميزان بارش برف

نيروي زلزله

رنگ آميزي با قلمو مناسب نيست قطعا اگر با پيستوله رنگ آميزي شود، بهتر است.

 

اطلاعات لازم براي طراحي سوله

1. پوشش سقف سوله

2. درصد شيب سقف سوله

3. محاسبه ضريب طول مؤثر

4. بارگذاري جرثقيل براي سوله

5. ارتفاع ديوار و ارتفاع جانبي سوله

6. بار باد و زلزله و بار گذاري جانبي سوله

7. بارگذاري براي بار مرده، بار برف و بار نامتقارن

8. دهانه، طول سوله و تعداد قاب‌هاي طولي سوله

9. طراحي ميل مهار و طراحي پرلين‌ها به كمك نرم‌افزار

10. تنش مجاز خاك منطقه موردنظر و نوع زمين ساختگاه

11. طراحي تير حمال جرثقيل و طراحي اتصالات و بيس پليت براي سوله

12. ارائه دفترچه محاسبات كامل سوله و ارائه طرحي با حداقل دورريز ورق

13. استفاده از جرثقيل براي طراحي سوله و در صورت مثبت بودن، محاسبه بارديناميكي جرثقيل

 

 

شركت نوين سوله (novinsoole) توليد كننده انواع سوله با متد ها و طراحي هاي روز --->novinsoole.com

 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد


09199911554 

 


مهندس عسگريان
:
برچسب‌ها:

نويسنده :plm
تاريخ: 1397/2/25  ساعت: ۱۰

ساخت سوله قيمت

عوامل موثر در قيمت ساخت سوله

عرض يا دهانه سالن 

ارتفاع سالن 

طول سالن 

بار برف منطقه 

بارهايي مانند جرثقيل ، طبقات داخل سالن و ...

 

محاسبه هزينه هاي ساخت سوله بر اساس وزن سازه ساخته شده بر حسب كيلوگرم مي باشد.

داشتن تخصص و تجربه  كافي محاسبه كننده در طراحي نقشه  در محاسبه هزينه ساخت سوله موثر مي باشد.

محاسبه قيمت ساخت سوله و فونداسيون بر اساس تناژ ميلگرد و حجم بتن صورت مي گيرد.

محاسبه هزينه اجراي پوشش سقف سوله بر اساس كيفيت مصالح به كار رفته محاسبه مي شود و همچنين محاسبه نوع پوشش بر حسب متر مربع مي باشد.

در ساخت سوله ،پوشش سوله بسيار حائز اهميت مي باشد و از مراحل اصلي كار است كه بايد توجه ويژه اي به آن داشت

 

پوشش سوله داراي دو بخش مي باشد 

پوشش سقف سوله 

پوشش بدنه سوله

 

پوشش بدنه در ساخت سوله داراي دو بخش مي باشد

 پوشش داخلي بدنه و پوشش خارجي بدنه

نكات مهم در ساخت سوله

توجه به وزن پوشش سوله 

كاهش هزينه تمام شده 

عايق بندي دمايي 

عايق بندي صوتي 

قابليت تعميرات آسان 

سهولت در نصب 

قابليت استفاده مجدد 

 

مصالح مورد نياز براي پوشش بدنه داخلي و خارجي :

براي اين كار مي توان از مصالحي مانند بتن ورق هاي آلومينيومي ، ،آجر ، سنگ ،كاشي، سراميك ،موزاييك ، ورق هاي سيماني ببلوك هاي سپوركس پشم شيشه پانل هاي سيماني ،ساندويچ پانل هاي پلي يورتان گالوانيزه و بتني پيش ساخته و ساير مصالح استفاده كرد.

از سوله مي توان در ساخت سوله مرغداري , ساخت سوله گلخانه , ساخت سوله دامداري , انبارها , ساخت سوله صنعتي و .. استفاده نمود.

ساخت سوله گلخانه

با توجه به موقعيت خاص اقليم ايران رونق كشت و كار در گلخانه ها روز به روز در حال افزايش است و گلخانه ها به يكي از مدرن ترين روش هاي كشاورزي تبديل شده اند.

ساخت بدنه فلزي گلخانه ها يكي از روش  هاي ساخت اسكلت فلزي  است كه مي تواند زمينه ساز پايداري بيشتر سازه هاي ويژه كشت وكار گلخانه اي باشد .

 

شركت نوين سوله  ( NOVINSOOLE ) توليد كننده انواع سوله هاي صنعتي---->NOWINSOOLE.COM


 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد


09199911554 

 


مهندس عسگريان
:
برچسب‌ها:

نويسنده :plm
تاريخ: 1397/2/24  ساعت: ۰۵

سوله سازي در اصفهان

ساخت سوله امري بسيار پر اهميت است. افرادي كه اقدام به ساخت سوله مي نمايند بايد در موارد خاصي داراي اطلاعاتي باشند. براي ساخت سوله ابتدا بايد با خود سوله آشنا بود. سوله سازه اي فولادي است كه سقفي شيب دار دارد. از سوله ممكن است در ساخت سوله ورزشي و يا ساخت سوله مرغداري ها و ساخت هاي ديگر استفاده شود. سوله سازي در اصفهان طي عملياتي گسترده صورت مي گيرد.

بهترين نوع سوله

بهترين نوع سوله را مي توان بر اساس مزايا و برتري هاي  سوله تعيين نمود كه اين در هر نوع سوله با كاربري خاص خود متفاوت است اما به صورت كلي سوله هاي كاربردي، يك سري مزايايي مشترك دارند در ذيل چند مورد از آن ها آورده شده است :

1. اين نوع سوله ها استحكام و ثبات بالايي دارند.

2. دهانه هاي اين نوع سوله مي تواند حتي بيش از ۱۰۰متر هم باشد.

3. قيمت تمام شده و نهايي پاييني دارند.

4. سرعت ساخت و اجراي بالايي دارند.

5. قابل احداث در هر نوع منطقه با هرنوع آب و هوايند.

6. وزن اسكلت فلزي آن ها و به طور كلي وزن سوله پايين است.

7. علي رغم داشتن فونداسيون قوي قيمت پاييني دارند.

8. جرثقيل هايي با انواع تناژ مختلف مي توان در آن ها نصب نمود.

در اين ميان سوله هايي با نام سوله سبك خرپايي با دارا بودن تمامي اين ويژگي ها توانسته جايگاه بهترين نوع سوله را از آن خود كند اين نوع سوله ها با دقت و اصول خاصي ساخته مي شوند كه موجب كاركرد بهتر آن ها خواهد شد و با استفاده ي حداكثري از فضا مي تواند متراژ زير بناي سازه را به ميزان قابل توجهي افزايش دهد كه اين خود موجب افزايش فضاي داخلي سوله خواهد شد .

استفاده از افراد مجرب و متخصص در هر جايگاه شغلي مي تواند سبب موفقيت كل مجموعه گردد , بكارگيري مهندسان كار آزموده و خبره و تجهيزات سوله سازي مدرن سبب ساخت سازه هايي قدرتمند با ظاهري زيبا و قيمتي مطلوب مي شود. سازه ها بلافاصله پس از ثبت سفارش شروع به ساخت مي شوند و همه ي توان به كار گرفته مي شود تا سوله در زمان تعيين شده به مشتري تحويل داده شود .

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد


09199911554 

 


مهندس عسگريان
:
برچسب‌ها:

نويسنده :plm
تاريخ: 1397/2/23  ساعت: ۰۶

ساخت سوله قيمت

عوامل موثر در قيمت ساخت سوله

عرض يا دهانه سالن 

ارتفاع سالن 

طول سالن 

بار برف منطقه 

بارهايي مانند جرثقيل ، طبقات داخل سالن و ...

 

محاسبه هزينه هاي ساخت سوله بر اساس وزن سازه ساخته شده بر حسب كيلوگرم مي باشد.

داشتن تخصص و تجربه  كافي محاسبه كننده در طراحي نقشه  در محاسبه هزينه ساخت سوله موثر مي باشد.

محاسبه قيمت ساخت سوله و فونداسيون بر اساس تناژ ميلگرد و حجم بتن صورت مي گيرد.

محاسبه هزينه اجراي پوشش سقف سوله بر اساس كيفيت مصالح به كار رفته محاسبه مي شود و همچنين محاسبه نوع پوشش بر حسب متر مربع مي باشد.

در ساخت سوله ،پوشش سوله بسيار حائز اهميت مي باشد و از مراحل اصلي كار است كه بايد توجه ويژه اي به آن داشت

 

پوشش سوله داراي دو بخش مي باشد 

پوشش سقف سوله 

پوشش بدنه سوله

 

پوشش بدنه در ساخت سوله داراي دو بخش مي باشد :

 پوشش داخلي بدنه و پوشش خارجي بدنه

نكات مهم در ساخت سوله

توجه به وزن پوشش سوله 

كاهش هزينه تمام شده 

عايق بندي دمايي 

عايق بندي صوتي 

قابليت تعميرات آسان 

سهولت در نصب 

قابليت استفاده مجدد 

 

مصالح مورد نياز براي پوشش بدنه داخلي و خارجي :

براي اين كار مي توان از مصالحي مانند بتن ورق هاي آلومينيومي ، ،آجر ، سنگ ،كاشي، سراميك ،موزاييك ، ورق هاي سيماني ببلوك هاي سپوركس پشم شيشه پانل هاي سيماني ،ساندويچ پانل هاي پلي يورتان گالوانيزه و بتني پيش ساخته و ساير مصالح استفاده كرد.

از سوله مي توان در ساخت سوله مرغداري , ساخت سوله گلخانه , ساخت سوله دامداري , انبارها , ساخت سوله صنعتي و .. استفاده نمود.

ساخت سوله گلخانه

با توجه به موقعيت خاص اقليم ايران رونق كشت و كار در گلخانه ها روز به روز در حال افزايش است و گلخانه ها به يكي از مدرن ترين روش هاي كشاورزي تبديل شده اند.

ساخت بدنه فلزي گلخانه ها يكي از روش  هاي ساخت اسكلت فلزي  است كه مي تواند زمينه ساز پايداري بيشتر سازه هاي ويژه كشت وكار گلخانه اي باشد .

 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

:
برچسب‌ها:

نويسنده :plm
تاريخ: 1397/2/20  ساعت: ۰۸

خريد سوله دست دوم

در خريد سوله دست دوم چند مورد حائز اهميت است كه شامل : طول ، عرض و ارتفاع (جهت مكان مورد اجراي سوله) اهميت ويژه دارد.

در مرحله دوم ، سال سوله سازي ، فرم ساخت سوله ، كيفيت ساخت سوله ، دقت سوراخ كاري فلنچ اتصالات و زاويه برش هاي آن نيز حائز اهميت است.

در مرحله سوم ،هنگام خريد سوله دست دوم به وزن سوله نيز توجه ويژه اي بايد نمود چراكه علت استفاده از سوله دست دوم ارزانتر بودن آن نسبت به سوله نو مي باشد.

به طور مثال اگر براي 1000 متر مساحت ساخت سوله 60 تن به ازاي هر كيلو 15.000 ريال سوله دست دوم خريداري شود و همان متراژ را با 36 تن سوله نو به ازاي هركيلو 25.000 ريال ساخته شود از نظر قيمت سوله برابر و به هر حال سوله نو نسبت به سوله دست دوم مزيت ها و تفاوت هايي دارد.

از نكات مهم ديگر در مورد سوله دست دوم توجه به ميزان اصطحلاك ، كيفيت رنگ و تكميل بودن متعلقات آن ميباشد.

لازم به ذكر است سوله دست دوم فقط در مكان هايي كه نظارت نظام مهندسي و شهرداري وجود ندارد قابل اجرا ميباشد كه در بعضي موارد خريداران به اين نكته توجه ننموده و پس از اجراي سوله دست دوم از لحاظ تاييديه نظام مهندسي و شهرداري با مشكلات زيادي مواجه ميگردند.

به هنگام خريد سوله دست دوم مخصوصا سوله دمونتاژ شده روي زمين و يا نصب نشده تضمين اجراي صحيح نصب سوله و بدون عيب بودن آن از فروشنده الزاميست چراكه در بعضي موارد ديده شده سازه هايي كه به علت معيوب بودن در اجرا نصب نگرديده و به صورت سوله دست دوم فروخته شده و خريداران را در زمان نصب سوله متحمل هزينه هاي زياد و پنهاني نموده است.

مزيت سوله دست دوم

از مزيت هاي سوله دست دوم مي توان قيمت آن را عنوان كرد , سوله دست دوم ارزان است و با قيمت نسبتا اندكي مي توان سازه اي با كيفيت خوب خريداري كرد .

البته سوله دست دوم در حد نو نيز مي تواند انتخاب خوبي باشد , و مي توان از مركز فروش سوله آن را تهيه نمود . 

 

 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

:
برچسب‌ها:

نويسنده :plm
تاريخ: 1397/2/20  ساعت: ۰۸

خريد سوله دست دوم

در خريد سوله دست دوم چند مورد حائز اهميت است كه شامل : طول ، عرض و ارتفاع (جهت مكان مورد اجراي سوله) اهميت ويژه دارد.

در مرحله دوم ، سال سوله سازي ، فرم ساخت سوله ، كيفيت ساخت سوله ، دقت سوراخ كاري فلنچ اتصالات و زاويه برش هاي آن نيز حائز اهميت است.

در مرحله سوم ،هنگام خريد سوله دست دوم به وزن سوله نيز توجه ويژه اي بايد نمود چراكه علت استفاده از سوله دست دوم ارزانتر بودن آن نسبت به سوله نو مي باشد.

به طور مثال اگر براي 1000 متر مساحت ساخت سوله 60 تن به ازاي هر كيلو 15.000 ريال سوله دست دوم خريداري شود و همان متراژ را با 36 تن سوله نو به ازاي هركيلو 25.000 ريال ساخته شود از نظر قيمت سوله برابر و به هر حال سوله نو نسبت به سوله دست دوم مزيت ها و تفاوت هايي دارد.

از نكات مهم ديگر در مورد سوله دست دوم توجه به ميزان اصطحلاك ، كيفيت رنگ و تكميل بودن متعلقات آن ميباشد.

لازم به ذكر است سوله دست دوم فقط در مكان هايي كه نظارت نظام مهندسي و شهرداري وجود ندارد قابل اجرا ميباشد كه در بعضي موارد خريداران به اين نكته توجه ننموده و پس از اجراي سوله دست دوم از لحاظ تاييديه نظام مهندسي و شهرداري با مشكلات زيادي مواجه ميگردند.

به هنگام خريد سوله دست دوم مخصوصا سوله دمونتاژ شده روي زمين و يا نصب نشده تضمين اجراي صحيح نصب سوله و بدون عيب بودن آن از فروشنده الزاميست چراكه در بعضي موارد ديده شده سازه هايي كه به علت معيوب بودن در اجرا نصب نگرديده و به صورت سوله دست دوم فروخته شده و خريداران را در زمان نصب سوله متحمل هزينه هاي زياد و پنهاني نموده است.

مزيت سوله دست دوم

از مزيت هاي سوله دست دوم مي توان قيمت آن را عنوان كرد , سوله دست دوم ارزان است و با قيمت نسبتا اندكي مي توان سازه اي با كيفيت خوب خريداري كرد .

البته سوله دست دوم در حد نو نيز مي تواند انتخاب خوبي باشد , و مي توان از مركز فروش سوله آن را تهيه نمود . 

 

 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

:
برچسب‌ها:

نويسنده :plm
تاريخ: 1397/2/18  ساعت: ۰۹

فروش سوله در كرمان

به سازه هاي فلزي شيب دار كه بر اساس محاسبات فني خاص طراحي و ساخته مي شوند سوله گويند. از اين نوع سازه ها در كارخانه ها ، انبارها ، آشيانه ها ي هواپيما ، مرغداري ها ،سالن هاي ورزشي ، فروشگاههاي بزرگ ، تعمير گاهها و . . . استفاده مي شود . افراد مي توانند براي سفارش ساخت سوله به مركز فروش سوله در تهرانفروش سوله در شيراز – و سوله فروشي كرج و ... مراجعه كنند . 

 

انواع سوله

سوله داراي سه نوع خرپايي ، يو بي ام و تيرورقي مي باشد. در امر فروش سوله نوع سوله بسيار پر اهميت مي باشد. به اين منظور كه سوله هاي تيرورقي با توجه به قدمت زياد و معايب و محدوديت هايي كه دارند استفاده ي چنداني ندارند پس فروش خوبي هم نخواهند داشت. اما سوله هاي يو بي ام و  سوله خرپايي با توجه به پيشرفتي كه در چند سال اخير داشته اند طرفدار زيادي دارند. اين موضوع به ويژه در مورد سوله هاي خرپايي صدق مي كند. كه صاحبان مشاغل مي توانند براي تهيه سوله دست دوم در شيراز نيز به مركز فروش آن جا بروند.

فروش سوله خرپايي ازهرنظربه صرفه و پركاربرد مي باشد. سوله هاي خرپايي مزاياي بسياري دارند. قيمت كم، وزن كم و مقاومت بالاي آن ها همراه با استاندارد بودن، گستردگي دهانه و امنيت بالا علت هايي براي فروش خوب اين نوع سوله مي باشد. شركت ما در امر فروش سوله در كرمان و خريد سوله هاي مناسب با قيمتي عالي شما را ياري خواهد كرد.

 

عوامل موثر در فروشسولهدر كرمان از نوع خرپايي و قيمت آن

در قيمت سوله عوامل بسياري تاثير گذار مي باشند. مصالحي كه در ساخت سوله از آن ها استفاده مي شود در قيمت فروش سوله ها بسيار تاثير گذار مي باشد. علاوه بر اين ميزان فولاد به كار رفته در سوله ها در قيمت فروش مهم است. در حالت كلي مي توان گفت قيمت سوله به قيمت فولاد در بازار بستگي دارد و با توجه به قيمت فولاد قيمت سوله نيز متغير مي باشد. نوع سوله از مهم ترين عوامل در تعيين قيمت فروش سوله مي باشد.

 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

:
برچسب‌ها:

نويسنده :plm
تاريخ: 1397/2/18  ساعت: ۰۹

هزينه ساخت سوله سبك

عوامل مختلفي بر قيمت سوله تاثير مي گذارند كه خوب است قبل از تصميم گيري با آنها آشنا باشيم. اكثر اين عامل ها به انتخاب مصالح ساختماني ارتباط دارد، البته هزينه ساخت سوله علاوه بر نوع مصالح مصرفي به موارد ديگري نيز مرتبط است . شناخت مورد به مورد هزينه ها به ما كمك مي كند تا با آگاهي بيشتري بودجه خود را هزينه نموده تا به بهترين نتيجه برسيم. 

يكي از مهم ترين عوامل تاثير گذار كه در برآورد هزينه ساخت سوله سبك نقش تعيين كننده اي دارد، وزن سوله ي مورد نظر و يا به عبارتي ميزان فوندانسيون و فولاد به كار رفته در ساخت آن مي باشد. به اين معنا كه هرچه قدر وزن سوله پايين تر يا به اصطلاح سبك تر باشد، قيمت نهايي و تمام شده ي آن كمتر مي شود. نمونه ي اين مورد استفاده از سوله سبك خرپايي مي باشد.

اينكه سوله با چه هدفي و به چه منظوري ساخته مي شود و چه ساختاري دارد نيز از جمله عوامل مهم دراين زمينه است مثلا هزينه هاساخت سوله فوق سبك صنعتي با سوله سبك ورزشي متفاوت است و مطمئنا هزينه هاي بيش تري براي ساخت سوله هاي صنعتي به كار برده مي شود .

 محل نصب سوله :

موقعيت محلي و جغرافيايي نصب سوله و اينكه محيط از چه نوع آب و هوا و موقعيت جوي برخوردار است, نوع زمين ساخت سازه به چه صورت است كه هر چه خاك زمين مقاوم تر باشد به فونداسيون كمتري نياز است و به طبع هزينه ها نيز كاهش مي يابند .و در ميزان قيمت هز متر مربع سوله سبك اثر گذار مي باشد.

جرثقيل ها :

جرثقيل هاي نصب شده در سوله از چه نوعي هستند و با چه قيمتي . اين فاكتور تاثير مستقيمي در قيمت تمام شده ي سوله سبك و ارزان خواهد داشت .

تجهيزات سوله :

تاسيسات به كار رفته در سوله كه شامل تاسيسات روشنايي , تهويه , سيستم هاي گرمايشي و .. است . هر يك هزينه هايي را به سازنده تحميل مي كند با افزايش تجهيزات نصب شده در سازه ،  قيمت سوله ارزان نيز افزايش مي يابد .

 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

:
برچسب‌ها:

نويسنده :plm
تاريخ: 1397/2/18  ساعت: ۰۹

سوله دست دوم آماده 

با فراگير شدن استفاده از سوله ها براي تاسيس مكان هاي مختلف ، افرادي هستند كه متمايل به استفاده از اين سازه ها شده اند اما در عين حال در شرايط فعلي امكان خريد و استفاده از سوله نو را به هر دليلي ندارند و به همين دليل متمايل به استفاده و خريد سوله دست دو مي شوند.

سوله دست دوم ، يكي از انواع سوله براي فروش در بازار است. در ادمه توضيحي راجه به سوله دست دوم بايد اشاره كرد كه ؛ معمولا سوله هاي كاركرده را با رنگ زدن و بازسازي به خريداران مي دهند. سوله دست دوم اهوازاز لحاظ قيمت سوله ، مقرون به صرفه مي باشد چون پس از استفاده مي توان قطعاتش را از هم جدا كرده و دوباره براي استفاده مجدد سرهم بندي كرد. هم چنين در صورت نياز مي توان بعضي از قسمت هايش را با قطعات نو جايگزين كرد.

موارد استفاده از سوله دست دوم نياز روز يا همان سوله دست دوم در حد نو 

نمي خواهيد هزينه ي بالايي پرداخت كنيد و يا توان  قيمت سوله دست دوم را داريد 

كيفيت سوله مورد استفاده خيلي مهم نباشد

سوله در منطقه آب و هوايي مناسب است و مي توان از اين نوع سوله استفاده كرد

مدت زمان استفاده از سوله كم باشد

امكان تغيير مكان خط توليدي در چند سال آينده وجود داشته باشد

در واقع سوله ي دمونتاژ شده، سوله اي است كه در انباره هاي هر شركت دپو و انبار شده و در موقع فروش دوباره سر هم بندي مي شود.

مركز فروش سوله دست دوم يكي از جاهايي است كه اين افراغد مي توانند به آن جا مراجعه كرده و از ميان تعداد زيادي سوله موجود ، سازه متناسب با شرايطشان را با در نظر گرفتن ليست قيمت سوله دست دومدر آن مراكز انتخاب نمايند.

 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

:
برچسب‌ها:

نويسنده :plm
تاريخ: 1397/2/18  ساعت: ۰۹

ساخت سوله قيمت

ساخت سوله براساس نياز هاي ساختماني انجام ميگيرد و متناسب با كاربرد هاي مختلف سوله هاي ساختماني ميتواند براي كاربرد هاي مختلف طراحي و ساخت انجام شود. از اين رو در ادامه بحث به معرفي بيشتر انواع سوله ها مي پردازيم . 

برخي از سازه هايي كه مي توان به وسيله سوله ها ساخت : 

ساخت سوله مرغداري

 براي احداث كارگاه هاي پرورش مرغ هاي گوشتي و تخم گذار با ظرفيت هاي متفاوت و با سفارش هاي كارفرمايان در سراسر اسران ساخت سوله مرغداري انحام ميگيرد.

اين سوله ها متناسب با نياز هاي مراكز مرغداري و با ارتفاع كم و قوس هاي بيشتر طراحي مي گرددو مراحل ساخت ان براساس اصول فني و مهندسي انجام ميگيرد.

ساخت اسكلت فلزي اين سوله ها بر اساس متراژ و حجم فعاليت متغير بوده و به سفارش كارفرما وابسته است و قيمت آن هم براساس نرخ روز و متراژ آن محاسبه مي گردد . 

ساخت سوله صنعتي

ساخت سوله هاي صنعتي با هدف راه اندازي واحد هاي صنعتي انجام ميگيرد و متناسب با شرايط اقليمي منطقه ساخت و با توجه به كاربرد طراحي و نوع متريال متفاوت خواهد بود , قيمت ساخت سوله صنعتي نسبت به سايرين اندكي اختلاف قيمت دارد و بالاتر است .

اين سوله ها براي نياز هاي صنعتي و كارخانجات توليدي و صنعتي ساخته مي شوند و تمامي مراحل ساخت آن ها براساس اصول مهندسي بوده و كل طرح داراي طرح و نقشه مهندسي است كه كارفرما ميبايست براساس آن به خواست هاي خود برسد. 

ساخت سوله هاي ورزشي

ساخت سوله هاي ورزشي به عنوان يكي از مهم ترين بخش هاي ساخت سوله محسوب مي شود. سوله هاس ورزشي ميتوانند براي كاربرد هاي اختصاصي طراحي شوند و اما بد نيست بدانيد سوله هاي ورزشي عموما سالن هاي ورزشي چند كاربرده هستند كه در شهرستان ها ساخته ميشوند با استفاده از روش هايي چون خرپايي مي توان به ساخت سوله ارزان براي مكان هاي ورزشي پرداخت .

اين سوله هاي ورزشي براي  ساخت بايستي استاندارد هاي مخصوص را رعايت كرده و براساس اصول فني و مهندسي ساخته شوند . از اين رو نياز به دانش فني و داشتن ابزار هاي لازم مي تواند از جمله نياز هاي اساسي براي ساخت سوله محسوب شود. 

 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

:
برچسب‌ها:

نويسنده :plm
تاريخ: 1397/2/18  ساعت: ۰۹

سوله سازي در اصفهان

كاربرد سازه ي سوله

سالن هاي ورزشي عمده ترين كاربرد سوله ها مي باشد. براي ساخت سالن هاي ورزشي از انواع سوله ها به ويژه سوله سبك خرپايي استفاده مي شود. ساخت سوله هاي ورزشي نيازمند رعايت استاندارد هاي خاصي مي باشد. سقف سوله هاي سالن ورزشي معمولا به صورت شيب دار ساخته مي شود كه اين شيب يا به صورت يك طرفه و يا به صورت دو طرفه مي باشد. در سوله هاي سالن ورزشي سيستم تهويه ي مناسب نقش بسيار مهمي را ايفا مي كند.

سوله هاي مرغداري

براي ساخت سوله هاي مرغداري مي بايست عوامل بسياري رعايت شود. سوله هاي مرغداري از نظر فني نكات خاصي دارند به همين دليل ساخت آن ها بايد با دقت بالايي صورت گيرد. در ساخت سوله هاي مرغداري سيستم تهويه ي هوا و همچنين سيستم هاي گرمايشي بسيار مهم مي باشند. علاوه بر اين ها وجود حوضچه هاي آب در سوله هاي مرغداري به منظور خنك نگه داشتن محيط داخلي مهم مي باشد. علاوه بر اين ها نصب هيتر و تابلوي مادر از موضوعات مهم در اين نوع سوله مي باشد.

سوله هاي سالن اجتماعات

منظور از اين نوع سوله ها سوله هايي است كه براي استاديوم ها و يا دانشگاه ها و مكان هاي علمي مورد استفاده قرار مي گيرد. سوله هايي كه به اين منظور ساخته مي شود مي بايست مقاومت بالايي را دارا باشد چرا كه كاربردي بسيار مهم داشته و شركت سوله سازي بايد از مصالحي با كيفيت در ساخت اين نوع سازه ها استفاده كند .

قيمت ساخت سوله هايي كه اين كاربرد را دارند و به اين منظور ساخته مي شوند با توجه به نوع مصالح به كار رفته متغير مي باشد . براي ساخت اين نوع سوله اصولا  از سوله هاي خرپايي استفاده مي شود چرا كه سوله هاي خرپايي از نظر كيفيت و قيمت به صرفه مي باشد.

 

جهت استعلام قيمت و مشاوره با شماره زير تماس بگيريد 

 

 

 

مدير فروش : نوين سوله 

 

 

 

09199911554

:
برچسب‌ها:

[ ]